Skocz do zawartości
Forum

Pytanie do kobiet niski wzrost faceta


Gość niski

Rekomendowane odpowiedzi

Mierze 177 cm wzrostu i jestem dosyć niski jak na faceta .Czy według was dziewczyny może taki niski facet znaleźć dziewczynę?Tracę pomału nadzieje .Już mam 26 lat i raczej nie umiem nikogo znaleźć nie raz usłyszałem,że jestem niski.Trapi mnie to bardzo ,że taki niski jestem zaś mój ojciec jest sporo wyższy a moja mama ma 165 cm.

Odnośnik do komentarza

Mam 175 cm i nigdy mi to nie przeszkadzało. Owszem, nie rozglądałem się za wyższymi, ale pewna była miała mój wzrost i dało radę. Generalnie to w przeważającej mierzy były dziewczyno coś o wzroście Twojej Mamy. Żartobliwie rzecz ujmując, o ile w pionie mogą pojawić się jakieś niedogodności, ta na bank w poziomie nie ma to znaczenia. Nie ma znaczeni tym bardziej im lepie sobie w tej pozycji radzisz :)

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Gość Czarek napisał:

Mam 175 cm i nigdy mi to nie przeszkadzało. Owszem, nie rozglądałem się za wyższymi, ale pewna była miała mój wzrost i dało radę. Generalnie to w przeważającej mierzy były dziewczyno coś o wzroście Twojej Mamy. Żartobliwie rzecz ujmując, o ile w pionie mogą pojawić się jakieś niedogodności, ta na bank w poziomie nie ma to znaczenia. Nie ma znaczeni tym bardziej im lepie sobie w tej pozycji radzisz ?

Ale wiesz ,że poniżej metra 80 facet jest niski i to sprawia utrudnienie ?Ja ani razu nie miałem dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Napewno w znacznym stopniu kobiety dyskryminują takich mniejszych mężczyzn lub upokarzają ich, ale nie tylko o wzrost chodzi, bo np. tak samo lub bardziej upokarzają takich bez pracy, czy takich co nie mieli kobiety i inne zachowania, nie koniecznie złe, ale takie co sie kobietom nie podobają.

Edytowane przez prawiczek44
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, prawiczek44 napisał:

Napewno w znacznym stopniu kobiety dyskryminują takich mniejszych mężczyzn lub upokarzają ich, ale nie tylko o wzrost chodzi, bo np. tak samo lub bardziej upokarzają takich bez pracy, czy takich co nie mieli kobiety i inne zachowania, nie koniecznie złe, ale takie co sie kobietom nie podobają.

Ale zawsze byłem wyśmiewany ,że jestem niski w szkole do dziś powodzenie w dorosłym życiu u kobiet  u mnie jest bardzo małe.Sam mam 177 cm i ani razu nie miałem dziewczyny i wiem ,że to jest tragedia będąc niskim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...