Skocz do zawartości
Forum

Lęk


Gość Coffee

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.09.2022 o 21:22, Gość autorkaposta napisał:

Najtrudniej jest mi dogadać się z osobami dorosłymi. Często mam wrażenie, że nie jestem szanowana,

Wrażenie wynika z tego, że prawdopodobnie jesteś niedojrzała. Nie czujesz sie w pełni dorosła więc nie czujesz dorosłych. Z jednej strony chciałabyś by Cię traktowali poważnie, a z drugiej zachowujesz sie jak dziecko i obrażasz o pierdoły. Drugi powód to właśnie niskie poczucie wartości. Chcesz być traktowana lepiej niż inni, aby poczuć sie ważna. Tymczasem tylko Ty sama możesz dać sobie uczucie ważności. 

W dniu 15.09.2022 o 21:22, Gość autorkaposta napisał:

Czasami zupełnie nie wiem czemu jestem jakby odrzucana.

Założę sie, że nie jesteś odrzucana, a jedynie tak się czujesz. Bo masz duże deficyty uwagi z dzieciństwa i potrzebujesz więcej uwagi niż inni. Dostajesz jej natomiast dokładnie tyle co inni, ale z powodu deficytów czujesz jakbyś dostawała mniej. Natomiast to tylko Twoje odczucie. 

W dniu 15.09.2022 o 21:22, Gość autorkaposta napisał:

jestem dosyc dokładna, inni robia po łebkach i jest ok.

Czyli perfekcjonistka? A w czym perfekcja jest lepsza od robienia po łepkach? 

W dniu 15.09.2022 o 21:56, Gość autorkaposta napisał:

Javiolla, widzę, że masz dobrą intuicję.

Z grzeczności nie zaprzeczę ? ? Owszem, mam dobrą intuicję, bazuje najpierw na niej, a potem na psychologii. 

W dniu 18.09.2022 o 23:19, Gość autorkaposta napisał:

Widziałam, że już nikt nie odpisywał,

Teraz z odpisywaniem jest taki problem, że założono na forum limity. Można napisać 1 post na 2 godziny. Chcieli chyba coś zrobić ze spamem oraz towarzystwem wzajemnej adoracji forumowej ? A  wyszło na to, że potrzebującym nie można dość szybko odpowiedzieć. 

W dniu 18.09.2022 o 23:19, Gość autorkaposta napisał:

Moja mama jest już zamęczona nim. Ciągle coś gubił, wracał się, nie wiedział czy ma iść itp. Mama już nie ma siły, zeby go gdzieś wozić, nie jeździ już nawet autem.

Skoro jest upośledzony, a mama jest zamęczona to może trzeba pomyśleć o jakimś ośrodku dla niego, pomocy skądyś? Skoro ze szpitala ma w wypisie wszystko wypisane to trzeba to pociągnąć dalej, coś z tym zrobić. Wiem, że chcesz mamie pomóc, ale tak naprawdę masz prawo do własnego życia. Mama musi sie na coś zdecydować w sprawie brata, a Ty powinnaś zadbać głównie o siebie, swoją psychikę. Tak więc to jest mamy problem, a Ty masz dość swoich problemów z niską samooceną, poczuciem własnej wartości. Na tym się zacznij skupiać.  

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Olejki konopne cbd pomagają na ukojenie nerwów. Pomagają w sytuacjach stresowych i przy atakach paniki. Warto jest je stosować przed snem, żeby się zrelaksować i szybciej zasnąć. Wiadomo, że one mają wspomagać, a nie nie rozwiązać problem. Zacznij może od stężenia 5%. Podaję link do olejków cbd, które są 100% naturalne i organiczne -> konopiecbd.com.pl. Sprawdź i zobacz czy to coś dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Aby móc rozwinąć się duchowo, należy przede wszystkim zwalczyć wiele przyziemnych, ludzkich słabości. Jednak wcześniej powinno się je zauważyć i przyznać do nich przed samym sobą. Dlatego właśnie istnieje silna relacja między rozwojem duchowym a samoświadomością. Czy czytaliście książki o rozwoju duchowym tj. https://bialywiatr.com/sklep/wszystkie-ksiazki/duchowosc/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...