Skocz do zawartości
Forum

Do czego kobiecie potrzebny jest mężczyzna?


Gość Panna x

Rekomendowane odpowiedzi

Pewien pan uważał ze mężczyzna kobiecie jest potrzebny, a kobiety które uważają ze nie nie spotkały tego jedynego. Pan uważał ze do spacerów, przytulania i spędzania wolnego czasu. Czas mogę spędzać sama lub przyjaciółką, to samo ze spacerem i przytulaniem. Zagięła mnie jeszcze wypowiedź, że do tego aby kobieta mogła czuć się piękna. Ja się czuję piękna i bez faceta. A taka piękność która jest opierana na mężczyźnie jest słaba. Facet rzuci to kobieta brzydka. Więc do czego? (nie wliczam seksu ani płodzenia dzieci nie każdy ma takie potrzeby). 

Odnośnik do komentarza

No to tylko pogratulować. Musiałas mieć dobrze dbających o ciebie rodziców lub też szybko sama stałaś się świadoma o co chodzi w życiu.  I na pocieszenie powiem, że jesteś w znaczącej mniejszości. Bodajże 5% kobiet ledwo ma takie zrozumienie. Reszta to co chwilę robi sobie dzieciaka z innym partnerem aby tą lukę wypełnić i tak oto witamy w Polsce w 2022 roku 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość babytoswyne napisał:

Do seksiku w oprawie, czyli to czym sie żywicie codziennie. Myślącego o jednym wyśmiejecie, ale jak jest oprawa to już macie motylki.

Na co czekasz zrób oprawę i będziesz mieć czego potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, laurette napisał:

Niby nie musi być stały.. Ale stały bardziej pewny ?

Znajoma ma męża który nie umie nic i nie garnie się do niczego i to ona musi być tym fachowcem. A z czym sama sobie nie poradzi to i tak musi kogoś wzywać. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.09.2022 o 16:15, Javiolla napisał:

Jeśli pomijamy seks i płodzenie dzieci, to generalnie.... do typowo męskich prac ?  Ale to nie musi być stały mężczyzna, wystarczy specjalista, fachowiec ?  

 

 

W dniu 11.09.2022 o 21:08, laurette napisał:

Niby nie musi być stały.. Ale stały bardziej pewny ?

To jest argument, jak będę szukać partnera to tylko specjalistę, fachowca ?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Panna x napisał:

To jest argument, jak będę szukać partnera to tylko specjalistę, fachowca ?

I tak trzymać ?  W pozostałych kwestiach raczej jesteśmy samowystarczalne ?  

W dniu 12.09.2022 o 15:49, Gość Gość napisał:

Znajoma ma męża który nie umie nic i nie garnie się do niczego i to ona musi być tym fachowcem. A z czym sama sobie nie poradzi to i tak musi kogoś wzywać. 

W takim razie po co jej ten mąż ?  ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek42

Raczej w niczym kobiety nie jesteście samowystarczalne, bo np. jedzenie, możecie przyrzadzać posiłki tylko dzięki mężczyznom, bo oni powymyślali to wszystko i porobili. No chyba że byście sie cofneły do innych czasów i innej kultury, czego nie chciałybyście i byście sie karmiły poprostu zrywając owoce z drzew, ale wtedy nie miałby kto na nich zarabiać, a wy chcecie takich co zarabiają.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2022 o 11:09, Gość prawiczek42 napisał:

Raczej w niczym kobiety nie jesteście samowystarczalne, bo np. jedzenie, możecie przyrzadzać posiłki tylko dzięki mężczyznom, bo oni powymyślali to wszystko i porobili. No chyba że byście sie cofneły do innych czasów i innej kultury, czego nie chciałybyście i byście sie karmiły poprostu zrywając owoce z drzew, ale wtedy nie miałby kto na nich zarabiać, a wy chcecie takich co zarabiają.

A ty sam byś sobie nie ugotował nie uprał. Jakby nie matka byś się nie urodził ,nie miał zmienianej pieluchy, nikt by cię nie nakarmił. Jakby nie Ewa to byś nie miał co jeść. Bo byś nawet owocu nie zerwał. Aby było życie trzeba i kobiety i mężczyzny. Mężczyźni powymyslali to wszystko dawno i może nie wszystko. Sami sobie źle zrobili bo współczesne kobiety mogą z tego korzystać i być samowystarczalne. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty sam byś sobie nie ugotował nie uprał. Jakby nie matka byś się nie urodził ,nie miał zmienianej pieluchy, nikt by cię nie nakarmił. Jakby nie Ewa to byś nie miał co jeść. Bo byś nawet owocu nie zerwał. Aby było życie trzeba i kobiety i mężczyzny. Mężczyźni powymyslali to wszystko dawno i może nie wszystko. Sami sobie źle zrobili bo współczesne kobiety mogą z tego korzystać i być samowystarczalne. 

Co ty pieprzysz skoro to Bóg stworzył kobiete.

Więc niech ci się w dupie nie poprzewraca że taka ważna nagle jestes

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.09.2022 o 10:46, Gość Panna x napisał:

Pewien pan uważał ze mężczyzna kobiecie jest potrzebny, a kobiety które uważają ze nie nie spotkały tego jedynego. Pan uważał ze do spacerów, przytulania i spędzania wolnego czasu. Czas mogę spędzać sama lub przyjaciółką, to samo ze spacerem i przytulaniem. Zagięła mnie jeszcze wypowiedź, że do tego aby kobieta mogła czuć się piękna. Ja się czuję piękna i bez faceta. A taka piękność która jest opierana na mężczyźnie jest słaba. Facet rzuci to kobieta brzydka. Więc do czego? (nie wliczam seksu ani płodzenia dzieci nie każdy ma takie potrzeby). 

Facet miał rację. Spędzanie czasu i przytulanie z przyjaciółka to nie to samo. Mężczyzna otoczy Cię opieką. Obejmie, będziesz mieć w nim Oparcie. Przyjaciółki nie pocałujesz. Z przyjaciółką nie będziesz mieć takiej bliskości. Trudno mi to wytłumaczyć. Musisz to poczuć. Bóg stworzył mężczyznę i kobietę aby się że sobą) łączyli i tworzyli jedno. Na pewno ten pan źle się wyraził. Kobieta może obejrzeć się w mężczyźnie jak w lustrze bez swoich zniekształceń. Matka być nie chcesz, męża nie chcesz, jesteś młoda to się zmieni. A nawet jeśli nie człowiek to istota stadna w przyszłości poczujesz samotność. Przyjaciółka znajdzie męża a ty zostaniesz sama jak palec. Ty sobie to wmawiasz z lęku przed bliskością, ktoś Cię zranił, grasz feministkę, odrzucasz miłość która ktoś by chciał Cię obdarzyć. 

Odnośnik do komentarza

Generalnie w dzisiejszych czasach obie płcie są samowystarczalne, z wyłączeniem prokreacji.
Co jednak jest istotne to preferencje. Ile osób tyle przypadków.

Ale mogę też podać pewne wskazówki, zasłyszane w kultowym filmie.
1. „Służba domowa, bardzo rozpowszechniona w XX wieku."
2. „Podobno kiedyś mężczyźni byli na porządku dziennym?”; „Nocnym także.”
2. „Samiec twój wróg!”
3. „Kobieta mnie bije."
4. „No chodź, chodź. Grzeeeczny odkurzacz, a jaką ma ładną panią..."
5. „Nie wytrzymam! Permanentna inwigilacja, nie wytrzymam!”

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...