Skocz do zawartości
Forum

Ból jajników przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość Edzik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej;)
Moim problem jest, to iż strasznie się schizuję. Aktualnie jestem podczas piątego opakowania tabletek antykoncepcyjnych, które przyjmuję zawsze regularnie, 3 razy zdarzyło mi się wziąć godzinę później. Współżyłam z chłopakiem ( on miał dodatkowo prezerwatywę) i po tygodniu zaczęły mnie strasznie mocno boleć jajniki, ból schodził na lewą nogę. 11 dni po stosunku poszłam do ginekologa, bo bałam się, że jestem w ciąży, lecz na usg nic nie było, na drugi dzień dostałam brązowe plamienia, które trwały aż do plamień z odstawienia, a po 17 dniach od stosunku zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Do tej pory czasami pobolewa mnie miejsce pod jajnikami. I moje pytanie jest takie, czy mogę nadal obawiać się ciąży?

Odnośnik do komentarza

Tabletki microgynon biorę od 1,5 roku zawsze o 19. Wczoraj wieczorem czyli 7. dnia przerwy zaczął boleć mnie jajnik, był to ból jak kłucie, dzisiaj rano pojawiło się to samo, a o 19 wezmę jak zawsze 1 tab z następnego opakowania. Dodam iż 3 dnia przerwy doszło do stosunku, a 4 dnia wieczorem dostałam krwawienia z odstawienia. Co może oznaczać ten ból? Czy może to być owulacja? Czy jest ryzyko ciąży? Dodam iż tabletki biorę zawsze o tej samej porze i nie brałam innych leków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...