Skocz do zawartości
Forum

Z dzieckiem w Tatry


Gość Tarmilia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś wybierał się z małym dzieckiem nad Morskie Oko? Jak to wygląda? Chodzi raczej żeby jak najwięcej można było dojechać jakimś transportem a mniej piechota? Nie dodałam, że chcemy jechać w ten piątek. I chodzi o rocznego synka. Napiszcie jakie jeszcze atrakcje czekają na rodziców z maluchem w Zakopanem i okolicach. (Dziękuję każdemu za odpowiedź. Chciałam się przekonać czy ktoś szedł z małym dzieckiem i ma doświadczenia w tym temacie.).

Odnośnik do komentarza
Gość Natmalina

Żadne dorożki. Jak myśmy dali radę z 4tyg maluchem i 3 latka wejść o własnych siłach to każdy da. A jak maluch za mały to napewno bardziej spodobałoby mu się w nosidle na plecach niż na wozie drabiniastym ? Kup sobie tylko odpowiednie buty, bedzei Ci wygodniej i na pewno Ci się przydadzą w przyszłości:

https://trekking.com.pl/ Dobre obuwie ma ten sklep górski, obecnie są tam niezłe promocje na buty Salewa czy Garmont. 

buty_salewa_mountain_trainer_lite_ombre_

Odnośnik do komentarza
Gość Marlenkaa

Witajcie, mam na liście zakupów trochę sprzętu do kupienia i pytanie, jaki sklep outdorowy polecacie? Macie jakieś swoje ulubione? Generalnie zależy mi na tym aby był to profesjnalny sklep górski gdzie mogę liczyć również na porady w wyborze odpowiedniego górskiego sprzętu dlatego wszelkie sugestie będą mile widziane ? Fajnie by też było gdyby mieli również opcjewypożyczania sprzętu turystycznego no i także sprzęt wspinaczkowy Za wszystkie wskazówki z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...