Skocz do zawartości
Forum

Przebarwienia - jak sobie z nimi radzić?


Gość Jenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam dobrej jakości kosmetyków na przebarwienia o naturalnym składzie, gdzie ich szukać i jednocześnie które skutecznie pomogły Wam zadbać o swój piękny wygląd. Pozdrawiam i bardzo dziękuję z góry za konkretne podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Na przebarwienia polecam używać kosmetyki, które zawierają w swoim składzie witaminę C lub witaminę B3. Pomagają one w rozświetleniu naszych przebarwień ? Polecam Ci sprawdzone przeze mnie kosmetyki, takie jak serum z wit.C i krem rozświetlający z wit.B3 od amvi cosmetics! 

Odnośnik do komentarza
Gość RozaliaW

Tutaj jak najbardziej mogę sie zgodzić na temat marki Summe, dlatego w wolnej chwili zajrzyj sobie na ich stronę. Przede wszystkim różne linie w zależności od potrzeb, dobre ceny i świetnie zestawiony naturalny skład. Warto sprawdzić, myślę że będziecie pozytywnie zaskoczone kolejnymi efektami ;)

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej popieram wypowiedź na temat kosmetyków marki Summe ze względu na dobrze zbilansowany naturalny skład, profesjonalizm obsługi i też serie które są idealnie dobrane do konkretnych problemów i potrzeb. Odnośnie przebarwień warto postawić właśnie na BeClarity który bardzo fajnie kontroluje produkcję i syntezę melaniny, hamując tym samym aktywność enzymatyczną tyrozynazy. Mam nadzieję, że skutecznie się z tym uporacie i zadbacie o piękny wygląd :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.07.2022 o 18:39, Gość bakłażanka napisał:

Nie wiem jakie masz fundusze ale bardzo dobry jest lierac lumilogie to taki koncentrat przeciw przebarwieniom.. koszt ok 200zl ale bardzo wydajny

a po jakim czasie efekty? 200 zl to nie malo jak za jeden kosmetyk

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.07.2022 o 11:00, Gość marlenka napisał:
Z jakiej firmy serum polecasz?? Jesli juz mam kupic, to wolalabym cos sprawdzonego i skutecznego

Ja polecam serum z witaminą C z amvi cosmetics. Mają naturalne kosmetyki z bardzo dobrym działaniem ?

Odnośnik do komentarza
Gość bakłażanka
W dniu 25.07.2022 o 11:15, Gość tantra napisał:

a po jakim czasie efekty? 200 zl to nie malo jak za jeden kosmetyk

efekty sa szybko przy regularnym stosowaniu, kupilam go kiedys na notino i przepadlam. jest boski

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.07.2022 o 20:52, anittka napisał:

Jesli chodzi o przebarwienia, to witamina c jest cudownym antidotum ? ja od kiedy uzywam takie serum wlasnie z wit c, to cera znacznie rozjasniona i juz tak nie widac tych przebrawien

Oj tak ? Zgadzam się w 100%. Ja akurat posiadam serum z tą witaminą od amvi cosmetic, zastanawiam się też na przetestowaniu kremu z wit.B3. Ma podobne działanie 

Odnośnik do komentarza

Są lasery, peelingi chemiczne... różne takie zabiegi w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Zapisz się na konsultację do kliniki SClinic i tam niech pani doktor zerknie na Twoją skórę. Dzięki temu będzie mogła dobrać odpowiedni zabieg, tak aby przebarwienia szybko zniknęły i aby koloryt został wyrównany.

Odnośnik do komentarza

Ja próbowałam wielu domowych sposobów na uporanie się z przebarwieniami twarzy, ale ostatecznie  zdecydowałam się na laser bromkowo – miedziowy i Q-switch w klinice L’experta. Znajduje się w Warszawie. Dr Marek Wasiluk podjął decyzję, że to będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie. No i rzeczywiście, udało się ☺ Także, ja polecam bardziej konkretne środki, bo można postradać więcej nerwów podczas samodzielnych działań. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...