Skocz do zawartości
Forum

Brzuch- sylwetka


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Nie jestem zagorzałym fanem sportu, ale ćwiczę 3 x w tygodniu razem z wykupionymi ebookami skupiającymi się na mięśniach brzucha. Dodatkowo mam dużo ruchu w ciągu dnia. Dieta raczej dobra- zdarzają mi się grzeszki, ale jem dużo warzyw i owoców. 

Od kilku lat mój brzuch wygląda tak. Już rano ma taki kształt, natomiast w ciągu dnia tylko się powiększa. Nie zauważyłam, żeby jakis ze składników spożywczych specjalnie źle na mnie działał- czy zjem omleta, owsiankę czy jeszcze inne cudo odrazu się "wydyma". Robiłam badania w kierunku chorób tarczycy, ale wszystko z nią w porządku. Czy powinnam jeszcze więcej jeść, a dietę uczynic bardziej restrykcyjną? 

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalenaa

To może być coś właśnie od jedzenia... Niestety czasem po glutenie tak się dzieje. Moim zdaniem warto zdiagnozować się pod tym kątem. Ja powiem Ci, odkąd jestem na diecie z niskim ig, od razu lepiej się czuję i też zniknęły różne problemy trawienne. Najbardziej mi tu posłużyły tzw. pudełka z cateringu dietetycznego Burak Dieta, https://burakdieta.pl/diety/ 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...