Skocz do zawartości
Forum

Wywołanie miesiączki przez luteinę w czasie ciąży


Gość ewcia

Rekomendowane odpowiedzi

Luteina dopochwowa podtrzymuje ciążę także nie masz się czego obawiać. Poza tym w trakcie ciąży nie można mieć miesiączki... przeraża mnie czasami wasza niewiedza. Krwawienie w ciąży owszem, może występować, ale mniej obfite, które jest reakcją na powiększanie się macicy itp. Obfite krwawienie jest groźne dla ciąży i może oznaczać poronienie.

Odnośnik do komentarza
Gość Złośliwa

wiesz Aneta czasami napisze się miesiączka czy okres w ciąży mając na myśli krwawienie... tak z szybkiego. Ja często tak pisze, po za tym dla mnie to logiczne że krwawienie w ciąży czy przy tabletkach nie jest miesiączką tylko krwawieniem.

Odnośnik do komentarza
Gość Kilka lat a

ja miałam bardzo podobnie, okres spóźnił mi się o 2 dni, zrobiłam test- wyszedł negatywny więc poszłam do lekarza.Przepisał mi luteinę, kazał brać 10 dni, gdy ten czas minął okazało się że dalej miesiączki nie ma poszłam więc do lekarza a on mi mówi że to siódmy tydzień ciąży XD urodziłam dużą i zdrową córkę :) była to ogromna radość bo mieliśmy już trzech synów.

Odnośnik do komentarza
Gość Jaaaaaaa56

A jak jest z luteina w celu poprawy II fazy? Jesli bierze sie ja od 14dc bez przerwy to czy miesiaczka sie pojawi w trakcie brania, jesli sie nie jest w ciazy, czy trzeba przerwac branie luteiny i wtedy czekac czy miesiaczka sie pojawi czy nie? I brak miesiaczki oznaczalby wtedy ciaze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...