Skocz do zawartości
Forum

Oświetlenie ogrodu


Gość Hanna77

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hanna77

Witam serdecznie! Jakie macie oświetlenie w ogrodzie? Czy stawiacie na lampy solarne? Czy może jednak poszliście w innym kierunku? Mi się osobiście bardzo podobają lampiony ogrodowe no ale wiadomo, nie pasują do stylu każdego domu czy ogrodu. Ja akurat jestem w nich zakochana i mam sporo lampionów, które pięknie oświetlają mój ogród.

A Wy?

Odnośnik do komentarza

Ja mam lampy solarne - może wrzucę poźniej zdjęcie. Mamy podjazd pod dom - tak z 20 metrów jak nie więcej - kostka, ścieżki między kostką a ogrodzeniem i lampki solarne co 2-3 metry. Różne - im bliżej domu tym większe. Fajna sprawa, bo naprawdę w ciągu dnia się ładują, a w nocy - świecą. No i nad śmietnikiem mamy lampę solarną taką z mini-panelem solarnym - świeci na 12 metrów!

Odnośnik do komentarza

Widziałam fajne lampy ogrodowe - takie w kształcie U. Super wyglądały, zakochałam się w nich! Gorzej z ceną, bo kosztowały 299 złotych za jedną, a ja potrzebuję pewnie z 10 takich. Ehhh może jakoś się uzbiera. Zachorowałam na nie, po prostu zachorowałam.

Odnośnik do komentarza

No to jak zabieracie się za poszukiwania stylowych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie oświetlenia ogrodowego to na pewno mogę z własnych doświadczeń podrzucić do sprawdzenia sklephttps://eplafoniera.pl/collections/lampy-ogrodowe-scienne u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji w bardzo dobrych cenach i oczywiście najmodniejszym wydaniu zarówno wersji stojących ale oczywiście także ściennych. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...