Skocz do zawartości
Forum

Urwany kontakt z dziewczyną przy jej problemach zdrowotnych


kirk

Rekomendowane odpowiedzi

Kirk kjestem pelna podziwu nie kazy a raczej malo kto by sie tak zachowal.... mam nadzieje ze ta dziewczyna na ktorej Ci tak zalezy wreszcie sie przekona ze nie robisz niczego z litosci i ulozy wam sie wszystko z calego serca Ci tego zycze :)

Odnośnik do komentarza

wiem i staram się to robić, nie naciskam też za bardzo z niewiadomo iloma tematami, piszę do niej codziennie jakiegoś smsa czy na gadu i czekam aż odpisze żeby nie myślała że się narzucam dzisiaj i wczoraj nie gadaliśmy może dlatego że ma tam sprawy i chce powoli to rozkręcać nie narzucać się za mocno ale też daję jej odczuć że mi zależy zawsze piszę że myśle o niej i że wysyłam jej buziaki przytulaki :P

Odnośnik do komentarza

szczerze mówiąc to najpierw chce żeby się do mnie odzywała później chce się z nią zobaczyć itd. małymi kroczkami wszystko chce zrobić, żeby jej nie speszyć i nie zrazić do siebie ... mimo że jesteśmy już jakiś czas to jednak nie widujemy się praktycznie wcale z wiadomych powodów ...

Odnośnik do komentarza

powiedz ze nie masz nowej ze masz ją i że nic sie nie zmieniło. bądź cierpliwy i wyrozumiały humory to normalna rzecz moze przechodzi kryzys musisz to wytrwac nie narzucaj sie i spokojnie rozmawiaj jak gdyby nigdy nic a jak zapyta o dziewczyne to tak jak mówie powiedz cos w stylu:
mam dziewczyne - Ciebie i nikt ani nic tego nie zmieni

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

tak Jej mówiłem, jednak wyobraźcie sobie, że się sugeruje słowami swoich znajomych, typu że nie pasujemy do siebie bo ona przy mnie jest taka poważna, że starsza jest i w ogóle takie klimaty... krew mnie zalewa i takich znajomych to najchętniej bym wypatroszył... myślę, że takie ich gadanie nie za bardzo mi i naszej ogólnej sytuacji pomaga...

Odnośnik do komentarza

powiedziałem, żeby ich nie słuchała i nie przejmowała się takimi komentarzami, nie wiem czy dotarło ale cóż nie mogę sobie nie powiedzieć, że nie próbowałem, tak szczerze mówiąc to cieszę się, że napisałem tutaj na forum, ponieważ wypowiadają się akurat w przypadku mojego tematu kobiety, a że facet nie rozumie kobiet to wiem po sobie i po moim przyjacielu który radził mi zupełnie inne podejście mianowicie żeby pieprznąć wszystko i się nie przejmować, tak jak Ona się nie odzywa tak ja mam się nie odzywać, znaleźć inną dziewczynę i w ogóle zapomnieć o obecnej

Odnośnik do komentarza

zle Ci radził bardzo zle bo zapomniał o podstawowej kwesti, zycie tej dziewczyny sie zmienilo ona przezywa swoj wlasny dramat nie mozna jej zpstawic w tak trudnej chwili trzeba ja wspierac musisz jej pokazac ze bedziesz silny ze moze na Ciebie liczyc ze bedziesz jej wsparciem bo zzwiazek to tez sila przyjazni nie mozna odpychac ludzi dlatego ze sie nie odzywaja moze nie odzywaja sie bo sa zalamani i ciezko im 1 slowo wykrztusic, ciekawe czy jakby Twojego kolege takie nieszczescie spotkalo to czy bylby rozmowny dziwne podejscie maten Twoj kumpel wspolczuje

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

nie słuchaj go, bo jest zadufany w sobie i gada jakby nigdy nikogo nie kochał i jakby nigdy go tragwedia w zyciu nie spotkała :( ale coz, moze i tak było, tylkoto jest bardzo przykre podejście...
trzymaj się i walcz o dziewczynę, to może bardzo długo trwać, ale warto się starać aby być z naprawdę wartościową osobą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...