Skocz do zawartości
Forum

Urwany kontakt z dziewczyną przy jej problemach zdrowotnych


kirk

Rekomendowane odpowiedzi

to ze się zmieniłeś to jest pewne... zgadzam się z dziewczynami powiedz jej o tym co czujesz co w Tobie narasta bo inaczej wypalisz się.
A może rozmawiałeś z jej rodzicami albo kimś z kim ma ona kontakt, może oni wiedzą dlaczego się nie odzywa?

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

ludzie to ja wiecie chce się zabić moja dziewczyna napisała mi że... mnie nie pamięta!!!!!!!!! że nie wie kim jestem! pisałem do niej na gadu dzień w dzień że ją kocham i czekam na nią odezwała się wczoraj i pyta się kim jestem że piszę do niej takie rzeczy, że może mnie zna ale nie pamięta! jestem załamany chce ze sobą skończyć :(

Odnośnik do komentarza

nie byłem jej w stanie odpisać bo mnie na gadu nie było a dzisiaj to czytam i taki szok! napisałem do niej kim jestem ale jeszcze nie uzyskałem odpowiedzi... znacie jakieś leki na uspokojenie depresje czy coś? bardzo ich teraz potrzebuję jestem roztrzęsiony i życie nie ma dla mnie teraz najmniejszego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

jasne lepiej umrzec bo jakas dziewczyna o Tobie zapomniala kirk prosze Cie ogarnij sie dziewczyny Ci pisaly zebys nie robil sobie niewiadomo jakiej nadziei poza tym dziwne ze Cie nie pamieta moze tak napisala bo nic nie czuje?

Odnośnik do komentarza

nie wierzę po prostu nie wierzę! dlaczego miała by to zrobić? 3 tygodnie temu kiedy ostatnio rozmawialiśmy mówiła że mnie kocha było to wieczorem była dobra rozmowa i powiedziała że wraca za 10 15 minut bo ma dostać zastrzyk powiedziałem ok no później przestała się odzywać do tej pory więc nie wierzę że nic się nie stało, cały czas chciała utrzymywać ze mną kontakt i tak po prostu nie pamięta?! ona chciała ze mną żyć i tego nie pamięta? no nie wierzę! i nie dam sobie spokoju! i nie odpuszczę nawet jeśli nic nie czuje to nie wierzę że tak po prostu pisząc że mnie nie pamięta chce zakończyć znajomość

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...