Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem kobietą mam 22 lata. Chciałabym zacząć stosować odżywki białkowe ze względu na zwiększoną aktywność fizyczną w ostatnim czasie. Chciałabym zapytać, czy odżywka - Nutrend 100% whey protein o takim składzie jaki podałam poniżej wpłynie jakoś negatywnie na tabletki antykoncepcyjne Vibin mini? Pozdrawiam. 80% koncentrat białka serwatkowego (zawiera lecytynę słonecznikową i substancję przeciwzbrylającą: fosforan wapnia), 14,5% izolat białka serwatkowego (zawiera lecytynę słonecznikową), aromat, bezglutenowy błonnik pszenny, stabilizatory: guma akacjowa i guma ksantanowa, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, chlorek sodu, mieszanka enzymów trawiennych Digezyme R (amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), substancje słodzące: sukraloza i glikozydy stewiolowe. Alergeny wyróżnione są w składzie. Może zawierać soję.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy Twoje tabletki nie wchodzą w interakcje bo sama biorę drovelis i one są obojętne dla wątroby więc wyjątkowo rzadko wchodzą w jakiekolwiek interakcje ale w składzie odzywki,jaki podałaś nie widzę jakiś strasznych rzeczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...