Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

11marca miałam miesiączkę. Owulacja była przewidywana na 27 marca. 3 kwietnia (dni nie plodne )pochwa miała kontakt z preejakulatem .11 kwietnia zaczął mi się okres ale dzień wcześniej zobaczyłam na podpasce jakaś nie duża plamkę brązowej cieczy .16kwietnia skanczyl mi się okres i trwał 6 dni jak zawsze ale trochę było mniej krwawienia niż zawsze .mam trochę podwyższa temeprature. 23kwietnia piłam alkohol,następnego dnia rano wymiotowalam krwią i później mialam 36 stopni,pod wieczór mnie zaczął boleć brzuch po bokach i wieczorem znowu miałam temperaturę powyżej 37stopnk dzisiaj rano mialam gorączkę i staranie mnie bolała głowa po bokach i raz do czasu mi jest duszno i jest zimno pomimo że jestem pod koudra .czy mogłam zajść w ciążę przez ten kontakt z preejakulatem,czy może te objawy są poprostu bo mam dni płodne i powinnam według kalendarzyka mieć za 5 dni okupację .dodam że sam preejakulat nie znalazł się odrazu w pochwie i że nie było głębszej penetracji .proszę i szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

szansa na ciąże nikła, polecam na przyszłość antykoncepcję. Ja używam naturalną antykoncepcję, za pomocą urządzenia Afrodyta Smart test owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, dodatkowo zabezpieczam się mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, polecam Tobie też tą formę antykoncepcji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...