Skocz do zawartości
Forum

trądzik na twarzy


Gość Jolka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat i straszny trądzik na twarzy, plecach i dekolcie. Padła propozycja od ginekologa by przepisać na to pigułki antykoncepcyjne, dermatolog tak samo uważa, ale czy to ma zastosowanie długoterminowe? No bo powiedzmy będę brać z rok, 2 lata i odstawie i co trądzik powróci?

Odnośnik do komentarza

A to zależy tak naprawdę. Ja też miałam problem z trądzikiem i tabletki mi bardzo pomogły. Po dwóch miesiącach widziałam już znaczącą zmianę w stanie mojej skóry. Mam drovelis i to są tabletki gdzie nie mam przy nich żadnych skutków ubocznych, ani nie tyję, nie puchnę, nie mam spadku libido. Cera super no i tabletki to najlepsza ochrona przed ciążą. 

Odnośnik do komentarza
Gość Marysia

Ja na trądzik bardzo lubię stosować serie kosmetyków od bielendy. Dokładnie linia blue matcha, ostatnimi czasy przypadła mi bardzo do gustu, Ma fajne działanie, które serio się sprawdza, a mam też jedną z bardziej problematycznych przypadków na skórze

 

Odnośnik do komentarza
Gość Marysia

Niestety twarz trądzikowa jest bardzo problematyczna. Warto zainwestować w dobrą pielęgnację i stosować się do niej ? Fajne kosmetyki ma teraz bielenda. Nawet wypuściła linie taką jak blue matcha, ona jest właśnie dedykowana do skóry trądzikowej! 

Odnośnik do komentarza
Gość Agata Rybarska
W dniu 17.05.2022 o 22:12, Gość Jedynka napisał:

na powstałe i zagojone blizny stosuję najzwyklejszy contractubex, ładnie się "wybielają"

mnie koleżanka dermatolożka go poleciła i tez na te blizny używam

Odnośnik do komentarza

Hmm sama stosuje antykoncepcje, ale ona jakoś nie działa na moję trądzikowe problemy ? Bardziej mi pomagają, które są właśnie do tego przystosowane, żeby zwalczać. Ja stosuje produkty blue matcha z bielendy i u mnie widać różnice po ich używaniu

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia1

A słyszałyście o lekach recepturowych na problemy z cerą? W aptekach sieci DOZ istnieje możliwość realizacji takiej recepty. Zapytajcie o nie swojego dermatologa. Dostępność substancji recepturowych jest bardzo szeroka, może pomóc Wam w walce z najróżniejszymi problemami skórnymi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...