Skocz do zawartości
Forum

Aplikacja do dokumentów od lekarza


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jadwiga68

Od jakiegoś czasu mam Klinika24 w swoim gabinecie. Mam wszystko na swoim miejscu i o niczym nie zapominam. Potrzebowałam takiego wsparcia technicznego, aby perfekcyjnie zarządzać swoim gabinetem. Wchodzę do platformy i łatwo mogę się po niej poruszać. Potrafię również z platformy bez problemu uregulować płatności i przechowywać dokumenty w chmurze.

Odnośnik do komentarza
Gość Ilona Pisarek
W dniu 14.06.2022 o 12:32, Gość Jadwiga68 napisał:

Od jakiegoś czasu mam Klinika24 w swoim gabinecie. Mam wszystko na swoim miejscu i o niczym nie zapominam. Potrzebowałam takiego wsparcia technicznego, aby perfekcyjnie zarządzać swoim gabinetem. Wchodzę do platformy i łatwo mogę się po niej poruszać. Potrafię również z platformy bez problemu uregulować płatności i przechowywać dokumenty w chmurze.

Dzięki platformie Klinika24 jestem na bieżąco z wizytami. Dodatkowo pomaga w przechowywaniu dokumentacji oraz pomaga w rejestracji. Mam szybki podgląd harmonogramu wizyt, który się sam aktualizuję. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawełekk
W dniu 24.06.2022 o 07:54, Gość AdriannaD napisał:

Szukałam platformy, która rejestruje wizyty i ma możliwość rozliczenia z pacjentami. Trafiłam na Klinika24 i jestem bardzo zadowolona. Pacjenci chwalą platformę za system przypominania o wizytach. Naprawdę polecam.

Również jestem bardzo zadowolony. Korzystam z niej w gabinecie stomatologicznym. To jedna z lepszych platform jakie miałem dotychczas możliwość użytkować. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Klinika24 jest jednym z najlepszych platform do zarządzania placówką. Od dłuższego czasu szukałam czegoś podobnego. Atutem jest wiele modułów, takie jak rejestracja, planowanie wizyt pacjentów oraz dostęp do dokumentacji pacjenta z możliwością jej udostępniania. Jeśli ktoś rozmyśla nad usprawnieniem pracy w swoim gabinecie to szczerzę polecam. Najczęściej korzystam z możliwości wideokonsultacji oraz udostępniania dokumentacji. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...