Skocz do zawartości
Forum

Zarządzanie gabinetem


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wyjazdowy charakter pracy zmusił mnie do zakupu oprogramowania, który pomaga w usprawnieniu funkcjonowania gabinetu. Chciałbym trafić na aplikację która pomoże mi rozwiązać problem z ciągłym noszeniem kartoteki pacjentów w formie papierowej. Chciałbym mieć wszystko w systemie i mieć dostęp z komputera. Czy ktoś korzysta z czegoś podobnego i mógłby podzielić się opinią? Dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Pytałeś o program lub aplikację do zarządzania gabinetem? U siebie korzystam z MedNote. Intuicyjny, łatwy w obsłudze, dosyć przejrzysty. Aplikacja umożliwia rejestrację pacjentów i rozliczanie wizyt. Dużym plusem jest dostęp z przeglądarki –korzystam z laptopa, komputera stacjonarnego lub tabletu i mogę się bez problemu szybko przelogować.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast nie prowadzę dużej kliniki, a prywatny gabinet lekarski. Dlatego szukałem prostego i funkcjonalnego oprogramowania medycznego które pomoże mi w umawianiu wizyt, wystawiania recept mając od razu bazę leków Pharmindex i od razu moduł płatności. Sama platforma Gabinet Komfort mi w zupełności wystarcza, a kosztuje niewiele. Zajrzyj sobie na https://klinika24.pl/ i jak już podejmiesz decyzję to daj znać na co ostatecznie się zdecydowaliście. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kate5624
W dniu 31.03.2022 o 13:37, Gość Adrian napisał:

Pytałeś o program lub aplikację do zarządzania gabinetem? U siebie korzystam z MedNote. Intuicyjny, łatwy w obsłudze, dosyć przejrzysty. Aplikacja umożliwia rejestrację pacjentów i rozliczanie wizyt. Dużym plusem jest dostęp z przeglądarki –korzystam z laptopa, komputera stacjonarnego lub tabletu i mogę się bez problemu szybko przelogować.

tak, jest całkiem spoko. korzystamy też od parę miesięcy i na razie nie mamy żadnych zaostrzeń 

Odnośnik do komentarza
Gość Hubert67

W temacie platformy do gabinetu lekarskiego mogę polecić - Klinika24. Można rejestrować pacjentów i rozliczać wizyty. Otrzymujesz również pomocny przegląd zaplanowanych wizyt. Wszyscy zgadzają się ze mną, że takie rozwiązania są bardzo przydatne w gabinecie.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina_87
W dniu 9.06.2022 o 14:08, Gość Hubert67 napisał:

W temacie platformy do gabinetu lekarskiego mogę polecić - Klinika24. Można rejestrować pacjentów i rozliczać wizyty. Otrzymujesz również pomocny przegląd zaplanowanych wizyt. Wszyscy zgadzają się ze mną, że takie rozwiązania są bardzo przydatne w gabinecie.

O tak! Wgląd w aktualny grafik wizyt to jedna z najważniejszych aspektów wyboru właśnie tej platformy. Powiem szczerze, jestem bardzo zadowolona! Jednym kliknięciem widzę wszystko na temat odwołanych wizyt. Mogę spokojnie wypić sobie kawę, bez stresu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.06.2022 o 14:08, Gość Hubert67 napisał:

W temacie platformy do gabinetu lekarskiego mogę polecić - Klinika24. Można rejestrować pacjentów i rozliczać wizyty. Otrzymujesz również pomocny przegląd zaplanowanych wizyt. Wszyscy zgadzają się ze mną, że takie rozwiązania są bardzo przydatne w gabinecie.

Również polecam. Korzystam od jakiegoś czasu i wiem, że zostanie ze mną  na dłużej :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.07.2022 o 10:33, Gość Adam napisał:

Również polecam. Korzystam od jakiegoś czasu i wiem, że zostanie ze mną  na dłużej ?

Zakupiłam kilka miesięcy temu i naprawdę to jedna z lepszych platform do prowadzenia gabinetu. Jestem bardzo zadowolona!

Odnośnik do komentarza
Gość Wojciech33

Chciałbym się podzielić opinią na temat platformy Klinika24, której używam już od dłuższego czasu. Trafiłem po pozytywnych opiniach na platformę Klinika24.pl i póki co całkiem dobrze się zapowiada. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tej platformy. Duży plus za rozliczanie płatności. Uważam, że jest warta każdych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2022 o 15:18, Gość Wojciech33 napisał:

Chciałbym się podzielić opinią na temat platformy Klinika24, której używam już od dłuższego czasu. Trafiłem po pozytywnych opiniach na platformę Klinika24.pl i póki co całkiem dobrze się zapowiada. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tej platformy. Duży plus za rozliczanie płatności. Uważam, że jest warta każdych pieniędzy.

Także zakupiliśmy. Sugerowaliśmy się opiniami i nie rozczarowaliśmy się. Jednym słowem - jest genialna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2022 o 15:18, Gość Wojciech33 napisał:

Chciałbym się podzielić opinią na temat platformy Klinika24, której używam już od dłuższego czasu. Trafiłem po pozytywnych opiniach na platformę Klinika24.pl i póki co całkiem dobrze się zapowiada. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tej platformy. Duży plus za rozliczanie płatności. Uważam, że jest warta każdych pieniędzy.

Także zakupiliśmy. Sugerowaliśmy się opiniami i nie rozczarowaliśmy się. Jednym słowem - jest genialna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.09.2022 o 09:40, Gość Tomasz3 napisał:

Także zakupiliśmy. Sugerowaliśmy się opiniami i nie rozczarowaliśmy się. Jednym słowem - jest genialna. Pozdrawiam.

Poszukuję platformy, z której będę mógł rejestrować Pacjentów, wystawiać recepty i skierowania. Czy ta platforma ma takie funkcje?

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2022 o 11:04, Gość renia9 napisał:

Poszukuję platformy, z której będę mógł rejestrować Pacjentów, wystawiać recepty i skierowania. Czy ta platforma ma takie funkcje?

Mogę polecić sprawdzoną platformę, której używam od niedawna - Klinika24. Świetna do zarządzania gabinetem. Ma wszystkie potrzebne funkcje. Polecam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2022 o 12:16, Gość Tomasz napisał:

Mój wyjazdowy charakter pracy zmusił mnie do zakupu oprogramowania, który pomaga w usprawnieniu funkcjonowania gabinetu. Chciałbym trafić na aplikację która pomoże mi rozwiązać problem z ciągłym noszeniem kartoteki pacjentów w formie papierowej. Chciałbym mieć wszystko w systemie i mieć dostęp z komputera. Czy ktoś korzysta z czegoś podobnego i mógłby podzielić się opinią? Dziękuję!

Mogę śmiało polecić platformę Klinika24. To bardzo profesjonalne narzędzie do zarządzania gabinetem - mi się super sprawdza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...