Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat. Od 17 roku życia stosuje tabletki antykoncepcyjne. Regularnie wspolzyje ze swoim chłopakiem. Miesiączkę dostaje regularnie- w 27 dzien cyklu, w poerwszy dzien jest dość skapy, natomiast następne 2 dni są obfite, a potem znowu 1 dzien skąpe. Tym razem jest nieco inaczej. Dostalam "okres" w 28 dzien cyklu, jest dość dziwny. Na podpasce jest bardzo mało krwi, czasami jak się podcieram jest jej trochę więcej, ponadto zawiera skrzepy krwi. Przed okres normalnie wspolzylam- stosuje caly czas tabletki plus z obawy o ciążę używamy z chłopakiem również prezerwatyw. Ostatnio tylko raz uprawialiśmy stosunek beż prezerwatywy, ale nie skończył w środku, jesteśmy bardzo ostrożni. Zrobilam dzis test ciążowy i wyszedl negatywy, tak jak zakładalam bo raczej ciąża w tym wypadku jest niemożliwa. Jestem osobą dosyć nerwowa, stresują mnie najmniejsze sytuacje, odżywiam się normalnie i dodam że chodzę regularnie na siłownię. Co mogło się stać, że okres jest taki skapy? Czy może być to ciąża,bo już wariuje?

Odnośnik do komentarza
Gość Wiktoria

jaka ciąża? Bierzesz regularnie tabletki, jeszcze gumka do tego. Przestań się stresować, bo zwariujesz. Przy tabletkach tak jest, często krwawienie jest skąpe, przypomina bardziej plamienie. Jak w ogóle nie będzie to możesz się zastanawiać. Ja i tak uważam, że piguły niszczą organizm, a ty się dodatkowo stresujesz, więc nic dobrego dla zdrowia. Skoro jesteś taka skrupulatna, to moim zdaniem powinnaś odstawić tabletki, już się nie truć i codziennie mierzyć temperaturę, kontrolować śluz, robić zapisy poziomu lh i w dni płodne ta prezerwatywa. Wyznaczanie płodności i zapisy cyklu fajnie pomaga wyznaczać monitor płodności Afrodyta Smart, mam i polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...