Skocz do zawartości
Forum

Wstyd przed wizytą u ginekologa


ryba

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze jesli wstydzisz sie faceta to idz do kobiety a ejsli juz musisz isc do mezczyzny to pomysl sobie ze to jego praca i ze on tez pewnie bywa skrepowany i doskonale rozumie Twoj stres. To jest lekarz a nie sąsiad spod piątki nie masz sie czego wstydzic on sie uczyl po to aby leczyc. To tak jakby ktos sie wstydzil seksuologa i rozmowy z nim. Wiadomo ze wizyta u ginekologa do przyjemnosci nie nalezy ale to jest lekarz i on Cie leczy a nie ogląda

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

dla mnie to dziwne - pokazac innemu mezczyznie niz mezowi, wiesz mysle ze jeszcze nie jeden raz ktos Cie zobaczy - lekarz, pielegniarka, np. podczas porodu albo jakiegos zabiegu, moja kolezanka zaslabkla w wannie przez piecyk gazowy i ojciec ją uratowal bo wywazyl drzwi i tez byl naga i tez bylo jej potem glupio ze ja ojciec widzial no ale w takich sytuacjach ktos ratuje zycie albo leczy zdrowie i nie ma sie czego wstydzic to normalne

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza
Gość Gwieździsta

ale tu nie ma się czego wstydzić, wiesz mi on już nawet nie zwraca na ciebie uwagi. To nie jest tak, że dostajesz jakieś dziwne podteksty albo coś tym guście. To normalna wizyta jak u dentysty czy u innego lekarza. Jeśli bardzo się wstydzisz to może na pierwszą wizytę lepiej idź do jakiejś pani doktor

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Uważam, że powinnaś podejść to tego troszkę inaczej. Nie ważne czy jest to kobieta czy jest to mężczyzna, każdy lekarz powinien udzielić Ci kompetentnej porady. Liczy się przecież Twoje zdrowie. Ten ginekolog nie siedzi tam tylko po to żeby sobie pooglądać. Jeżeli masz blokadę psychiczną to poszukaj innej kobiety ginekologa. Jeżeli nie masz wyboru po prostu zmień swoje nastawienie i stawiaj jako priorytet przede wszystkim swoje zdrowie, nie ważne jaka droga do niego prowadzi:)
Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość pusiakowe

hahahahha nie siedzi żeby sobie pooglądać :P a kto wie ? :D moze jak był na studiach to wybierał specjalność własnie ze wzgledu na to ? hihihi ;)
moja znajoma studiuje i własnie ma specjalnosc ginekologa i mówie zebym wpadla do niej jak juz bedzie pracowala to mnie zbada ale to dopiero masakra do kolezanki isc!! ooo nie!! w życiu :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...