Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla teściowej


Gość Nimelia

Rekomendowane odpowiedzi

Może jakiś masażer? Ja kupiłam teściowej poduszkę masującą shiatsu, bo często ją boli kark i plecy, i działa naprawdę super. Dla starszej osoby, niezależnie od płci wszelkie maty masujące, masażery, itp. mogą być przydatne.

Zerknij sobie ewentualnie na stronę:

https://andyceramika.pl

Warto przejrzec sobie ceramikę Bolesławiecką. Możesz jej sprezentować łądną filiżankę, ewentualnie komplet talerzyków.

1.jpg?v=1.8.1

Odnośnik do komentarza

Ale śliczny zestaw. Wygląda po prostu obłędnie! Właśnie mówiąc szczerze szukam czegoś w takim stylu, chociaż myślę również o czymś w nieco praktyczniejszym wymiarze, jak np. https://aquamelior.pl/szklanki-termiczne. Teściowa uwielbia ciepłą kawę, szczególnie teraz jak wiosna idzie i będzie sporo czasu spędzała na działce to myślę, że taki kubek termiczny sprawdzi się doskonale. Czy ktoś z Was już ma, korzystał z takiego rozwiązania. Bo wydaje się naprawdę funkcjonalne i do tego rewelacyjnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Gość Marysia

Moja teściowa ma bzika na punkcie kosmetyków haha Uwielbia markę bielenda, więc zawsze ułatwia mi to wybór. Ja jej kupuje kremik pod oczy i do twarzy golden placenta. Ma dopiero 40 lat, więc idealnie wpasowuje się do tej linii ?

Odnośnik do komentarza

Jak chciałbym się przypodoba teściowej, to kupiłbym jej coś z biżuterii...

Wiadomo jak każda kobieta, lubi błyskotki! Może np. taki komplet https://www.ankabizuteria.pl/komplet-bizuteria-srebrna-z-koniakowym-bursztynem-klasyka ? Czasem warto mieć gest i zostawić po sobie dobre wrażenie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Genowefa Pigwa
35 minut temu, Gość Dla teściowej najlepiej napisał:

Dla teściowej najlepszym prezentem jest miotła, bo jest szansa, że wiedźma na nią usiądzie i odleci na szabat czarownic.

Szabat, szabas, sabat – w judaizmie siódmy, ostatni dzień tygodnia, będący według kalendarza żydowskiego dniem wypoczynku. Jest dniem świątecznym, stanowiącym pamiątkę cyklu stworzenia świata oraz wyprowadzenia Izraelitów z Egiptu.

xx

Dlaczego taka pustynia intelektualna w tym voivodeship. Smutne to.

Odnośnik do komentarza

Szukasz prezentu dla swojej teściowej i nie wiesz, co wybrać? Chusty jedwabne to idealny wybór! To nie tylko piękny dodatek do garderoby, ale także wyjątkowy akcent, który doda szyku i elegancji każdej kobiecie. Jedwab to materiał o najwyższej jakości, a noszenie chusty z jedwabiu to prawdziwa przyjemność dla skóry. Apaszki jedwabne to prezent ponadczasowy, który na pewno ucieszy Waszą teściową i pozwoli jej poczuć się pięknie i wyjątkowo w każdej sytuacji. To prezent, który na długo zostanie w pamięci i będzie cieszył oko każdego, kto zobaczy ją na teściowej. Nie wahaj się, wybierz chustę jedwabną i spraw swojej teściowej niezapomnianą niespodziankę!

Włoskie apaszki jedwabne

Edytowane przez monikakowalczyk1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...