Skocz do zawartości
Forum

Sprzedaż samochodu


Gość Kasja82

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy. Jeżeli jesteś silna psychicznie, wygadana i nie boisz się ostrzejszych rozmów z ludźmi to mogą przyjść wszyscy razem. Jest w tym zaletą. Niech licytują. Może przebiją oczekiwaną przez Ciebie kwotę.  

Jeżeli jesteś nieśmiała Niech przychodzą pojedynczo.

Odnośnik do komentarza

A jaka jest najczęstsza praktyka? Nie chcę żeby mi ktoś zarzucił że marnuje jego czas. Zaznaczam że samochód nie stoi przy jakiejś drodze na widoku publicznym. Wiele osób może licytować ale również wytykać z wielokrotną siłą wady pojazdu.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Gość Kasja82 napisał:

A jaka jest najczęstsza praktyka? Nie chcę żeby mi ktoś zarzucił że marnuje jego czas. Zaznaczam że samochód nie stoi przy jakiejś drodze na widoku publicznym. Wiele osób może licytować ale również wytykać z wielokrotną siłą wady pojazdu.

Niech wytykają. Mają takie prawo. Powinnaś mieć to w nosie chociaż cenowo możesz być elastyczna. 

Nie wiem jaka jest praktyka.  Ja sprzedawałem samochody pojedynczym kupcom. Kupujący bywają bezczelni. Nie przejmuj się.  Bądź rzeczowa ale elastyczna. 

Nie pozwól się wprowadzić z równowagi. 

Odnośnik do komentarza

Najczęstsza praktyka jest taka, że dajemy ogłoszenie i czekamy na zainteresowaną osobę. Nie słyszałam aby umawiać kilku na jeden dzień bo to nigdy nie wypali ? Każdy ma swoje życie i każdemu pasuje o innej porze w innym dniu. Niemożliwe jest aby wszystkim chętnym pasowało w jednym momencie ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Kupno używanego samochodu nie jest złym pomysłem, zwłaszcza przy inflacji, która daje mocno w kość. Swoją drogą rozglądając się samochodem, radzę poszukać mechanika, bo o dobrego trudno. Serwis Ferrari Białystok to miejsce, którego szukałam całe wieki, ale w końcu mi się udało je znaleźć i jestem zadowolona. Auto śmiga i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze póki co nie zamierzam mojego auta sprzedawać ale chcę przyznać, że także bardzo fajnie jest o nim wiedzieć jak najwięcej. Zachęcam was do zapoznania się z materiałem ze strony https://www.tuolawa.pl/artykul/28339,jak-zabezpieczyc-drzwi-samochodowe-przed-zamarzaniem ponieważ to w nim doskonale opisano to jak zabezpieczyć drzwi samochodu przed zamarzaniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...