Skocz do zawartości
Forum

pielęgnacja zniszczonych włosów


Gość OlkaJ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magda996

oj jeszcze z miesiac temu tez mialam z tym duzy problem. kupilam sobie w hebe szampon, maskę i wcierkę peptyfową z serii my life my hair z Eveline. Polecam ? niedrogie, naturalne i skutrevzne kosmetyki, idealne do takiej codziennej, domowej pielęgnacji. Byłam kilka dni temu u fryzjerki i nawet ona zauwazyła poprawę także szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość KrólewnaWłosomaniaczka

Polecam suplementację kolagenem. Miałam mega problem, bo po covidzie niemalże wyłysiałam. Ponadto skóra była   w fatalnym stanie. W desperacji zaczęłam się chwytać wszelkich sposobności, aby sobie pomóc- witaminy, suplementy, maski, masaże.....coś tam dawały, ale niezbyt wiele. W końcu zaczęłam suplementację kolagenu, konkretnie serii Beauty od Collibre i jest mega. Po 1,5 miesiąca zaczęły pojawiać się baby hair, a skóra wygląda zdecydowanie zdrowiej.  Baaaardzo polecam .

Odnośnik do komentarza
Gość Kalina Malina
W dniu 19.04.2022 o 10:54, Gość Bionika napisał:

ja akurat bez kolagenów, ale z biotyną i cynkiem biorę Merz Spezial Dragees (ktoś już o nim tu pisał)

nie zaszkodzi brać i drażetki Merz i kolagen przy okazji 

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina G.
W dniu 19.04.2022 o 10:54, Gość Bionika napisał:

ja akurat bez kolagenów, ale z biotyną i cynkiem biorę Merz Spezial Dragees (ktoś już o nim tu pisał)

skład ma mocno "urodowy", i ma sporo dobrych opinii

Odnośnik do komentarza

Dobre suplementy wzmacniające od środka na pewno, co do produktów do włosów to ta odżywka na pewno pomoże https://www.e-polana.com/kosmetyki/kosmetyki-do-wlosow/odzywka-regenerujaca-200-ml . Ja od niedawna jej używam a już mam wrażenie, że włosy są w lepszym stanie, mocniejsze, gładsze i tak się nie puszą jak wcześniej. Pamiętaj, że dieta też odpowiada za stan włosów! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...