Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem normalna


Gość Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się ze mną dzieje za bardzo.

Bardzo dużo stresu mam ponieważ przejmuje sie najmniejszymi głupotami ,Mam dobry humor , a za chwile jestem strasznie smutna ,mam bardzo duże wachania nastroju w dodatku bardzo szybko się irytuje i denerwuje co prowadzi do kłótni z rodzina przez co później jest mi głupio ,czasem śpię cały dzień i noc ale najczęściej nie śpię w ogóle albo 2-3 godziny  ,nie mam żadnej motywacji do życia ,wszystko jest bez sensu i najchętniej bym się wyżywała na sobie tnąc ale nie chce się irytować jak moja mama zobaczy i będą te żałosne pytania dlaczego? po co ?i kiedy ? Strasznie mnie to denerwuje ,nie lubię jak ktoś się o mnie martwi ,a zwłaszcza wtedy kiedy wiem ze to udawane bo się boją ze się zabije , a poza tym maja to gdzieś ,nie chce niczyjej troski ani współczucia ,a zwłaszcza od rodziny .

Najchętniej urwałabym z wszystkimi kontakt z rodzina i przyjaciółmi bo się denerwuje za bardzo ,nie chce mi się przez to spędzać z nimi czasu ani się na nich wyżywać.

W dodatku gdy jest ciemno boje się zasypiać bo mam wrazenie ze ktoś chodzi po domu albo słyszę ze np. Moja mama mnie woła po czym okazuje się ze ona śpi ,mam koszmary śni mi się często że ktoś mnie goni albo że jadę winda i ona jest zepsuta albo spada , czasem mam wrażenie że ktoś mnie obserwuje , a przez pewien okres czasu myślałam ze mam kamery w domu .

W dodatku mam jeszcze takie głupie myśli że np. Nie kocham kogoś dla mnie ważnego ,a po chwili żałuje ze pomyślałam o czymś takim .

Chciałabym się dowiedzieć czy to jest normalne ?

Chce tylko poinformować że jestem osobą chora na depresje po próbie samobójczej.

Zakończyłam leczenie w zeszłym roku bo stwierdziłam ze nie potrzebuje i ze Poradzę sobie sama ale jesy coraz gorzej .

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.02.2022 o 22:20, Gość Julia napisał:

Chciałabym się dowiedzieć czy to jest normalne ?

A jak myślisz? Skoro piszesz na forum psychologicznym i zadajesz takie pytanie to pewnie podejrzewasz, że nie. Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale jeśli jesteś już pełnoletnia to koniecznie zapisz sie do Poradni zdrowia psychicznego. Wygląda to na zaburzenia lękowe, nerwice a może CHAD. Jednak nikt tutaj na forum nie postawi Ci diagnozy, to może zrobić jedynie lekarz psychiatra. 

W dniu 15.02.2022 o 22:20, Gość Julia napisał:

Chce tylko poinformować że jestem osobą chora na depresje po próbie samobójczej. Zakończyłam leczenie w zeszłym roku bo stwierdziłam ze nie potrzebuje i ze Poradzę sobie sama ale jesy coraz gorzej .

Czyli nie zakończyłaś a przerwałaś. A co spowodowało, że tak stwierdziłaś? Sama widzisz, że jest coraz gorzej a więc niezwłocznie należy wrócić do lekarza. Nie wiem jak przebiegało leczenie: czy tylko lekami czy miałaś tez terapie? Jak długo się leczyłaś? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...