Skocz do zawartości
Forum

Poznanie kobiety przez FB


Gość zegar223

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 21 lat i w proponowanych znajomych na FB wyskoczył mi profil dość atrakcyjnej dziewczyny.Czy jest sens zapraszać ją do znajomych i zacząć pisać i liczyć na spotkanie,czy raczej takie znajomości nie mają sensu?

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Gość zegar223 napisał:

czy raczej takie znajomości nie mają sensu?

Raczej nie mają sensu. Możesz próbować zagadać ale co jej powiesz skoro się nie znacie? Że Ci się spodobała i dlatego piszesz a w innym razie byś nie napisał przecież...

To naprawdę nie brzmi dobrze. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

A nie można zagadać bez dodawania do znajomych? Ja nigdy nie dodaję do znajomych kogoś kogo nie znam i źle na to reaguję. Pomijając, że takie zagadywanie może nie mieć sensu, ale jeśli chcesz spróbować to zagadaj. Tylko dobrze przemyśl o czym i jak. Jeśli ona ma otwarty profil to widzisz jakie ma zainteresowania, co umieszcza na swoim profilu, a więc może znajdziesz tam jakiś punkt zaczepienia, jakiś wspólny mianownik który pozwoli Ci zagadać na konkretny temat.

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...