Skocz do zawartości
Forum

Problemy z integracja pomocy


Gość Natalka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam już 21 lat od dziecka miałam problemy z rówieśnikami kompletnie nie potrafię się integrować ani adaptować między grupa. Mój problem polega na 

-nie rozumiem żartów 

- koleżanka mi powiedziała ze jestem agresywna 

-śmieje się w momencie gdzie nie powinno się śmiać 

-nie umiem słuchać ludzi jak rozmawiam to wcisnąć się w słowo i nieadekwatnie odpowiadam

-mam problemy z rozmowa nie umiem toczyć dłużej rozmowy robię z siebie klauna

-boje się jestem lękliwa w nowym otoczeniu w tym których już znam to jakoś leci 

- jestem infrotwertykiem i siedzę w domu 

lubie to 

naprawde chce się zmienić nie chce rywalizować między koleżanka o druga moja dobra koleżankę bo się śmieją we dwie nie rozumie mnie a ja ich 

Prosze o pomoc z góry dziekuje 

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mogę polecić to być ciągle aktywnym wsord znajomych. Do 25 roku życia będziesz już miała za sobą kilka szkół, kilka grup znajomych i o wiele więcej doświadczenia. Ważnym elementem jest aby poznawać jak najwięcej ludzi. 

Wtedy problemy w pewnym momencie ustąpią, będziesz miała już spore doświadczenie i żarty i wszystkie rzeczy z którymi miałaś problem nie będą już powodować problemu.

Odnośnik do komentarza

Napisałaś, że lubisz to, ale co konkretnie? Wszystkie cechy czy to siedzenie w domu? Zakładam, że siedzenie w domu i introwertyzm skoro mimo wszystko chcesz się zmienić. 

Piszesz, że wśród znajomego otoczenia jakoś leci, ale tylko w kwestii strachu i lęków? A czy wobec znajomego otoczenia bywasz też agresywna, tez ich nie rozumiesz, tez się wcinasz lub śmiejesz nie w tym momencie? Czy to wszystko dotyczy tylko i wyłącznie nowego środowiska? A ponadto napisz proszę ile masz lat, bo to dość istotne. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...