Skocz do zawartości
Forum

Petting a ciąża


Gość p...8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy możliwe jest zajście w ciąże poprzez przeniesienie preejakulatu na dłoni? Sytuacja wyglądała tak, ze gdy preejakulat pojawił się na członku, od razu chłopak poszedł to wytrzeć jednak mam obawy ze coś mogło zostać na dłoni. Później chłopak dotykał mnie w miejscach intymnych i uprawialiśmy seks ale z zabezpieczeniem. Dodam tylko, ze sytuacja miała miejsce 5 dni przed planowaną miesiączką, czyli wypada, że w dni niepłodne. Okres był dziwny, dlatego zrobiłam test- 9 dni po stosunku- wyszedł negatywny. Dodam jeszcze ze ostanie miesiące mam bardzo stresujące i może dlatego okres był mniej obfity? Od całej sytuacji minął miesiąc i czekam teraz na miesiączkę jak na zbawienie, czy jest możliwość zapłodnienia w tamtej sytuacji? Dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

możesz napisać coś więcej o tym urządzeniu, jakie są twoje opinie, bo rozważam zakup testera Afrodyta

W dniu 3.12.2021 o 23:52, Gość Werka napisał:

Zależy czy masz regularne cykle. Poza zwykłym wyliczeniem warto podpierać się wynikami poziomu lh ze śliny. Możesz używać do pomocy monitora płodności Afrodyta Smart, mam już jakiś czas i jest super

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...