Skocz do zawartości
Forum

Laptop do gier


PannaCotta

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

chcę sobie kupić laptopa do gier. Znalazłam taki fajny ranking laptopów do gier: https://ekspert.ceneo.pl/ranking-laptopow-do-gier jednak nadal waham się i nie wiem który wybrać i czym się kierować podczas wyboru? Porównać parametry to potrafię, jednak czym się różnią poszczególne marki laptopów? Np Asus od HP czy Lenovo? Może ktoś z Was wie coś więcej w tym temacie?

Odnośnik do komentarza

Hej,

czym sie roznia? Marka, firma, czy czasem matryca, no i klawiatura. Wg mnie najwazniejsza jest wlasnie klawiatura - jesli sporo piszesz, czy to na jakis czatach, w grach czy moze tak pracujesz - to podjedz sobie do jakiegos sklepu, w ktorym maja laptopy ktore chcesz kupic. Podotykaj roznych klawiatur i w ten sposob wybierz marke czy nawet marke+model, ktory Ci pasuje. Mi osobiscie odpowiadaja klawiatury Lenovo i Asusa - lubie takie hmm trwardsze.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze moge dodac od siebie to, ze roznia sie takze obudowami, jakoscia wykonania, zawiasami itp itd. Oraz gwarancja i jej warunkami. Warto zobaczyc/poczytac w internecie jakie opinie maja poszczegolne "kadlubki" czyli obudowy laptopow. Najgorzej zwykle wypadaja zawiasy - od zamykania/otwierania pokrywy sie wyrabiaja i potem - po prostu nie trzymaja i urywa sie cala klapa wraz z matryca!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...