Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Odbyłam niezabezpieczony stosunek 21 listopada o 5 rano, o godzinie 22 tego dnia przyjelam tabletkę dzień po Ellaone jednak mam nieregularne miesiączki, a partner doszedł we mnie. Po ilu dniach powinnam zrobić test ciążowy? Czy powinnam przyjąć kolejna antykoncepcje awaryjna?

Odnośnik do komentarza

Nie powinnaś już nic przyjmować, po co niby? Wiesz jak działa tabletka po i po jakim czasie się ją bierze żeby zadziałała? Chyba nie, skoro takie pytania zadajesz. Nie chcesz dziecka to pora kontrolowac cykle. Masz nieregularne miesiączki to koniecznie sprawdzaj na bieżąco poziom lh ze śliny, kup tester owulacyjny Afrodyta i kontroluj to

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigulce pl
W dniu 24.11.2021 o 20:43, Gość s...9 napisał:

Dzień dobry. Odbyłam niezabezpieczony stosunek 21 listopada o 5 rano, o godzinie 22 tego dnia przyjelam tabletkę dzień po Ellaone jednak mam nieregularne miesiączki, a partner doszedł we mnie. Po ilu dniach powinnam zrobić test ciążowy? Czy powinnam przyjąć kolejna antykoncepcje awaryjna?

Dzień dobry,

Test z porannego moczu można zrobić najszybciej około 7 dni po prawdopodobnym zapłodnieniu, gdyż wtedy dochodzi do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...