Skocz do zawartości
Forum

porady dla sadowników


Gość Mika21

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zapytać czy znacie blogi, portale itp. związane z szeroko pojętą branżą sadowniczą? Tak sobie myślę, że na takich to najszybciej można znaleźć różne informacje. Tym bardziej jeśli tematyka w takich miejscach będzie różnorodna. Z góry dziękuję za wskazówki.

Odnośnik do komentarza

W internecie to jest wszystko, więc i takie branżowe portale również. Kwestia kto się czym interesuje. Pewnie nie każdy portal jest godny uwagi, więc dobrze gdyby ktoś, kto zajmuje się na co dzień uprawą owoców mógł się wypowiedzieć w temacie. Na temat samych upraw to też możesz sięgnąć do fachowej literatury.

Odnośnik do komentarza

Fakt, sama nie wracam do wszystkich portali sadowniczych jakie znam. W sumie mam trzy, które mi najbardziej odpowiadają. A gdybym z nich miała wybrać jeden, to będzie to  sadowniczeabc.pl . To jest już taki specjalistyczny portal dla sadowników, dużo tam ciekawych i przydatnych informacji. W sumie o bardzo różnej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł Milczarek

Cześć! Zapraszamy na nowo powstały portal dla sadowników, www.sadowniczeabc.pl . Na tle innych tego typu miejsce wyróżniamy się przede wszystkim poradami oraz artykułami naukowymi pisanymi przez profesorów i ekspertów z branży. Umieszczamy także zdjęcie poglądowe i filmiki. Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz codzienne newsy, wywiady oraz relacje z imprez branżowych. Zachęcamy również do podrzucania własnych tematów, chętnie się nim przyjrzymy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...