Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałam swój pierwszy raz z chłopakiem. Obaj byliśmy bardzo pijani i uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń. Z tego co zauważyłam to błonę dziewiczą chyba mam przebitą .Chłopak nie miał wytrysku tego dnia, a płynu preejakulatucujnego też raczej nie było. Nie jest to pewne na 100% gdyż byliśmy strasznie pijani. Ponoć była tylko moja ślina na penisie po robieniu loda. Czy powinnam się martwić czy mogło dojść do zapłodnienia. Nie jestem jeszcze pełnoletnia i ciężko by mi było ogarnąć tabletkę na dzień po tymbarskiej że nie mam zamiaru nic mówić rodzicom. Stosunek miał miejsce w dni płodne ale kolejnego dnia normalnie leciał mi śluz z pochwy. Czy lepszym sposobem było by poczekać w stresie 3 tygodnie i w ewentualności się starać o tabletkę aborcyjną.

Odnośnik do komentarza

zwróć się o pomoc do kogoś dorosłego, ciąża jest możliwa. Na przyszłość polecam antykoncepcję! Ja używam testu owulacyjnego na ślinę  AFRODYTA Smart na smartfon, który wyznacza dni płodne i niepłodne; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, powodzenia! ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...