Skocz do zawartości
Forum

Gość k...a

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, przez ostatni miesiąc stosowałam krążek Ginoring. Zaaplikowałam go dzień po przyjęciu ostatniej tabletki placebo (Vines) i nie stosowałam dodatkowej ochrony, np. prezerwatyw. Krążek wyjęłam po 3 tygodniach (w środę o 20), ale krwawienie z odstawienia nie pojawiło się do teraz (sobota). Dodam, że od 2 dni pobolewa mnie brzuch/jajniki, miałam też podwyższoną temperaturę. Z leków przyjmowałam jedynie żelazo (Sorbifer dulures). Test wyszedł negatywny. Krążek stosowałam zgodnie z ulotką. Nigdy mi nie wypadł, co prawda był aplikowany raczej płytko (nawet gdy przepychałam go głębiej, to i tak wracał na dawne miejsce), ale nigdy go nie czułam. Czy brak krwawienia z odstawienia jest w tym przypadku normalny? Dodam, że mam w ostatnim czasie sporo stresu, a brak krwawienia nie pomaga w zachowaniu spokoju (przy stosowaniu tabletek krwawienie pojawiało się jak w zegarku).

Odnośnik do komentarza

przemyśl dwa razy swoją decyzję odnośnie krążków z hormonami to nie wiadomo, co może wpłynąć na ich skuteczność, dlatego ja z nich zrezygnowałam, teraz używam testu owulacyjnego na ślinę  AFRODYTA Smart na smartfon, który wyznacza dni płodne i niepłodne; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...