Skocz do zawartości
Forum

Problemy urologiczne


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od około miesiąca i kilku dni mam problemy urologiczne. Głównym problemem jest brak porannego wzwodu, ogólne problemy ze wzwodem i problemy z oddawaniem moczu. Wzwodu nie ma nawet jak chce się mocno sikac. Chciałbym nadmienić, że mam dopiero 22 lata. Zacznę od tego, że kilka lat temu (4-6) po siłowni nabawiłem się jakiegoś urazu prawego jądra czułem ściągający ból w dół oraz ból promieniujący do prawej strony podbrzusza i prawej pachwiny. Pojechałem do urologa, który stwierdził po USG, że to jakieś zapalenie i dał mi tabletki. Ból faktycznie minął ale przez te wszystkie lata czuję dyskomfort w tych okolicach i często bywam wzdęty z prawej strony podbrzusza co wiąże się z dużą ilością gazów i promieniowaniem delikatnego bólu w tych okolicach, o których pisałem wyżej. Można powiedzieć, że jak ustępują gazy i wzdęcia to ustępuje też te promieniowanie. 

Do tej pory nie miałem problemu z oddawaniem moczu i wzwodem.

Niestety od miesiąca i kilku dni pojawiły się problemy. Wyczułem podobne aczkolwiek mniej natarczywe objawy z lewą stroną. Wyczułem to znów po siłowni i byłem bardzo wzdęty i słaby. Wystraszyłem się i od razu poszedłem do urologa. Zrobił mi USG, prawego oraz lewego jądra (opowiedziałem mu całą historię z prawym jądrem). Lewe jądro było ok, prawe jądro jest mniejsze oraz słabo ukrwione, ponieważ ma ciemniejszy kolor na USG niż lewe. 

Po kilku dniach zaczęły się problemy z oddawaniem moczu musiałem mocno napierać oraz czułem pieczenie. Penis zrobił się jakiś taki miękki oraz pojawiły się problemy ze wzwodem. Czasami też swędziało w okolicach napletka. Miałem wrażenie, że worek mosznowy zrobił się zmarszczony i taki jakby "wysuszony". W sensie jądra były dobrze widoczne, bo oprócz pomarszczonej skóry i jąder to tak jakby nie było nic w tym worku mosznowym. Nie mam porannego wzwodu, ogólny wzwód jest nietrwały i niepełny, często chodzę sikać, strumień jest często mocno żółty i pryska we wszystkie strony. Mam wrażenie, że muszę napierać na pęcherz żeby wszystko wyszło ale chyba i tak nie wychodzi. Strumień jest jakby taki zdławiony i nie leci w pełnej sile. Co ciekawe wydaje mi się, że mój organizm produkuje więcej prejakulatu niż kiedyś. Po kontaktach z dziewczyną lub przy dłuższej masturbacji zaczyna wydzielać się spora ilość prejakulatu. Kiedy dochodzi do zbliżeń z dziewczyną to produkowany jest prejakulatu ale brak wzwodu. Zrobiony został posiew nasienia, wymaz z cewki moczowej w kierunki mycoplasm, ureaplasm, chlamydii. Oraz ogólny wymaz z cewki moczowej. Wszystko ok żadnych bakterii, wirusów, grzybów. 

Zrobiłem także rezonans miednicy mniejszej. W skrócie wyszła faktycznie asymetria obu jąder prawe mniejsze niż lewe. Z lewym wszystko ok, prawe słabiej zakontraktowane niż lewe. Żadnych zmian i problemów w miednicy mniejszej oprócz asymetrii i słabiej zakontraktowanego prawego jądra. Urolog stwierdził, że prawe jądro jest dalej ukrwione i produkuje testosteron tylko słabiej więc nie ma sensu usuwać.

Aktualnie raczej nie jestem wzdęty i nie boli mnie nic. Objawy są mniej wyczuwalne. Inaczej jest po ćwiczeniach. Starałem się nie ćwiczyć przez ten miesiąc ale wyszedłem parę razy sprawdzić jak się zachowa organizm. Jak wróciłem z dłuższego biegania to bardzo piekło w cewce moczowej przy oddaniu moczu. Wyczuwalne są wtedy też bardziej te promieniowania i wzdęcia. 

Jak jestem zestresowany czy właśnie jak uprawiam sport to penis i worek mosznowy robią się bardzo zmarszczone i małe. Coś podobnego jak przy mrozie. Nie wiem czy to problem ukrwienia czy o co może chodzić...

No i ten brak wzwodu najbardziej boli...

Co mogę jeszcze dodać jestem osobą nerwowa żyjąca w stresie ale to nie od miesiąca, a przez ten miesiąc doszło tyle dolegliwości, że nie wiem co mam robić.

Urolog powiedział, że wszystko ok z układem moczowym, przepisał tylko tabletki silodosin recordari 8mg żeby rozluźniło mi cały układ i żebym zobaczył czy będzie lepiej.

Zalecił iść do neurologa, ponieważ po całej diagnostyce urologicznej nie wyszło nic co mogło by powodować te objawy. 

Czy jest tu jakiś lekarz, który może się wypowiedzieć? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...