Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marta

przebarwienia - jak się ich pozbyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marta

cześć wszystkim, tak jak w temacie. próbuję pozbyć się przebarwień, ale póki co totalnie mi to nie wychodzi. czy któraś poleca jakiś domowy sposób? preparat, a może zabieg? przyznaje, że próbowałam różnych preparatów, ale bez skutków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oliwia

mi na przebarwienia pomógł olejek sandałowy, ale mieszałam go z olejem roślinym bezpośrednio na skórę. po kilku tygodniach stosowania było widać różnicę, a po miesiacach pożegnałam się z przebrawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dana

powinnas zapisac sie na wizyte na dermatologa, ale nie eksperymentowac. kazde przebarwienie jest inne, ma rozna wielkosc, kolor itd. dlatego u jednych zadziala krem, u drugich serum, a inni beda musieli zdecydowac sie na zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja

Dokładnie, ja właśnie tak zrobiłam. Zapisałam się na konsultację dermatologiczne do kliniki vesuna z Krakowa i Pani doktor zaproponowała mi laserowe usunięcie przebarwień posłonecznych, na które się zdecydowałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja

Dlaczego? Zabiegi laserem są bezpieczne i bezbolesne. Zapytaj jakiegoś znajomego co się laserowo depiluje. Wracając do pytania, tak udało się usunąć przebarwienia, za pomocą technologii pikosekundowej. Z resztą tutaj możesz o niej więcej poczytać: https://laseroterapia-krakow.pl/ . U mnie to rozwiązanie sprawdziło się w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta
W dniu 20.10.2021 o 12:22, Gość Patrycja napisał:

Dlaczego? Zabiegi laserem są bezpieczne i bezbolesne. Zapytaj jakiegoś znajomego co się laserowo depiluje. Wracając do pytania, tak udało się usunąć przebarwienia, za pomocą technologii pikosekundowej. Z resztą tutaj możesz o niej więcej poczytać: https://laseroterapia-krakow.pl/ . U mnie to rozwiązanie sprawdziło się w 100%.

posłuchałam się waszej rady i zapisałam się do dermatologa. zobaczymy co mi powie podczas wizyty. może zaproponuje jakiś krem. mimo wszystko metody laserowej się boję. sama nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja

Nie ma się czego bać. Jeszcze przed, czy już po?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta

po i miałaś rację, nic nie boli. przebarwienia usunięte i oto mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bea1234

Witam! Borykalam sie z przebarwieniami.

Lekarz w Niemczech przepisal mi Pigmanorm.

Masc pomogla, ale ma w sobie kwas ktory intensywnie zluszczal naskorek. Bylo to kolesne, ale przynioslo efekt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta

bardzo. nie sądziłam, że się ich całkowicie pozbęde. początkowo czułam się dziwnie, a teraz jestem szczęśliwym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...