Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Okres spóźnia mi się dwa dni, w drugi dzień po planowanym rozpoczęciu miesiączki zrobiłam test ciążowy w godzinach popołudniowych z wynikiem negatywnym, od współżycia z partnerem minęło 19 dni, więc uznaję że test wyszedł jak najbardziej wiarygodnie. Wlasnie w ten sam dzień w którym został wykonany test dostałam silnych bólów przejściowych podbrzusza oraz zauważyłam wydzielinę z lekka barwą krwi. Z partnerem stosunek był odbyty do połowy bez zabezpieczenia a od połowy do samego już w prezerwatywie, odbyło się to w dni płodne nie zażywam tabletek antykoncepcyjnych. Dodam też że ostatnimi czasy w domu panuje dość nerwowa i napięta atmosfera a chwilę przed planowanym okresem miałam delikatna infekcje dróg oddechowych (ból gardła, ból zatok) Prosiłabym o odpowiedź czy na pewno można wykluczyć ciążę i czy okres faktycznie może się opóźnić poprzez dające sygnały z bolami podbrzusza oraz wydsilina z krwią. Dziękuję

Odnośnik do komentarza

jestem zwolenniczką naturalnych metod zapobiegania ciąży, dlatego polecę ci kontrolę cyklu na termometrze owulacyjnym MySense, fajne urządzenie do pomiarów temperatury + aplikacja na telefon. tam wprowadzasz info o śluzie, diecie, lekach, chorobach itp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...