Skocz do zawartości
Forum

Paski wybielające do zębów


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że nie ma nic lepszego jak wybielanie zębów metodą nakładkową.  Jest to metoda, która w sposób najbardziej bezpieczny i efektywny poprawia koloryt zębów nawet o kilka tonów. Ja wybielałam zęby rok temu, i do dzisiaj są super. Ponoć efekt utrzymuje się kilka lat...zobaczymy. Na razie jestem bardzo zadowolona. Wybielałam w scandinavian clinic, jak ktoś z Krakowa byłby zainteresowany, bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie na odświeżenie dość ciekawego tematu...

Sama się zastanawiała, jak sprawdzić sobie skalę bieli zębów!

Okazało się, że można to zrobić... Przyda się do tego taki produkt, dostępny w tym sklepie:

paski-wybielajace.pl/paski-wybielajace/83-paski-wybielajace.html

Wybielanie to jedno, ale efekt trzeba potwierdzić...przecież oczekujemy skuteczności pasków lub pasty wybielającej ;)

Odnośnik do komentarza

A ja próbowałam wszystkiego, od past przez paski i nic nie dawało zadowalającego efektu. Dopiero jak zdecydowałam się wybielić u dentysty jestem zadowolona ? Robiłam w Scandinavian Clinic metodą nakładkową. Nie wiedziałam wcześniej ze taki sposób w ogóle istnieje, a uważam ze jest mega wygodny, bo sobie sama w domu aplikujesz zel do tych nakładek. Całosc trwa tydzien. Ja wybielałam jakis rok temu i poki co efekt utrzymuje się bez zmian, wiec naprawde polecam sobie spróbowac ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...