Skocz do zawartości
Forum

Ratunku - ginekolog


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim ☺️ odrazu na wstępie chciałabym was prosić o wyrozumiałość a nie słowa krytyki ? może mi jakoś pomożecie i mnie przekonacie do wizyty u ginekologa , boooże ja mam 24 lata i jeszcze ani razu tam nie byłam ? nie wiem co jest gorsze czy jakiś strach czy coś , na dodatek mam asymetrię warg sromowych , i jak mnie to tam wkurza , jest to coś okropnego , jakiś badziew który sobie lekko zwisa , w niczym mi to nie przeszkadza , nawet sex nie jest dla mnie czymś okropny. Więc ja nie wiem czemu nie mogę się przełamać i w końcu tam iść , jeszcze teraz na dodatek mam problemy z miesiączką bo już trwa i trwa ? i jeszcze jest kwestia tego czy ginekolog mnie przyjemnie w taki stanie , z tym czerwonym potokiem . Proszę o jakieś pozytywne słowa ,bo ja muszę tam iść .... ????

Odnośnik do komentarza

lekarze widzieli takie rzeczy ze Ci sie nie snilo ? Twoje wargi sromowe to dla nich spacer po parku, uwierz mi ?

 

w miesiaczke mozesz isc do lekarza, ale upewnij sie rejestrujac sie - idz prywatnie to bedzie Ci latwiej. Moze do kobiety? 

Naprawde, nie martw sie  ?

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie no ale bez przesady. Jak nie jest to pilna wizyta to gdy dostaniesz okresu to dzwonisz i przekładasz wizytę, a na pewno informujesz o tym ginekologa przed badaniem Podczas okresu niewiele można zbadać.

Poza tym ginekolog to normalny człowiek i jasne widział dużo, ale nie czyni go to maszyną. Powinno się ogolić lub przystrzyc  - zawsze przyjemniej bada się osobę zadbaną

Asymetria warg to nic nadzwyczajnego ginekolog zapyta cię czy ci to nie przeszkadza, nie boli i tyle. Mówiąc że coś ci zwisa, co masz na myśli?

Odnośnik do komentarza

Co się tutaj zastanawiać? Przecież dzisiaj jesteście w stanie znacznie skuteczniej podejść do tego tematu. moim zdaniem na pewno warto byłoby zajrzeć do https://www.gyncentrum.pl/badania-genetyczne i zastanowić się, w jaki sposób mogłybyście już teraz zrealizować chociażby badania genetyczne. To ważny aspekt, więc podejdźcie do tematu na poważnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...