Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mam takie myśli w wieku 17-lat?


Gość d...1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat i zastanawiam się czy (i jeśli tak) co mi dolega? Czy nie są to zwykle humorki bądź widzimisie. Po prostu nie chce już żyć. Mam dość wszystkiego. Jestem notorycznie zmeczona i nic mi się nie chce (pomimo tego, ze spie około 11, a czasem nawet wiecej godzin dziennie). Podczas dnia czuje dosłownie nic, pustkę. Na co dzień, czesto nachodzą mnie fale smutku, melancholii. Bywają dni kiedy bardzo łatwo mnie czymś zirytować, ale tez takie kiedy kompletnie nic mnie nie złości, nie interesuje. Ogólnie nie chce mi się odpisywać znajomym, spotykać z ludźmi. Najlepiej czuje się w spokoju, sama. Nie odczuwam lęku przed przyszłością- ponieważ wiem, ze jej nie mam. Nie wyobrazam sobie siebie w przyszłości, nawet tej niedalekiej. Dla mnie świat i ludzie są za bardzo źli i okrutni, nie mogę się w nim odnaleźć. Kiedy patrzę na historię i to, do czego ludzie byli i nadal są zdolni po prostu nie wyobrażam sobie żebym dalej żyła na takim podłym świecie. Codziennie myśle o śmierci, wyobrażam sobie jak umieram, jak ktoś mnie zabija bądź jak sama popełniam samobójstwo. Już prawie jestem pogodzona z myślą ze prędzej czy później do tego dojdzie. Odwrotnie do moich rówieśników- w ogóle nie interesują mnie sprawy seksu. Nie mam najmniejszej ochoty na takie rzeczy. Wolę idee platonicznej, pięknej miłości, ale wiem że nie doświadczę takiego czegoś, ponieważ nie wyobrażam sobie ze ktoś obcy moglby mnie pokochać... Dodatkowo; bardzo szybko się nudzę wszystkim, czy to książką, filmem, chłopakiem. Potrafię się popłakać bo ktoś mi nie odpisuje przez dłuższy czas, obwiniam się, mysle „co ja zrobiłam ze już mnie nie lubi?”, potem okazuje się ze nic z tych rzeczy, a po około 2 tyg mi się nawet nie chce pisać z tą osobą. Zycie jest nudne, czekam i chciałabym aby stało się w nim cos nadnaturalnego, niecodziennego.. Czy coś jest ze mną nie tak? Czy to po prostu mój okropny charakter..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...