Skocz do zawartości
Forum

Znajomy zaprosił innego znajomego chociaż nie tak to miało wyglądać


Gość BPO

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zachować się w sytuacji kiedy idziesz z trzema osobami, do restauracji, kawiarni etc. napić się , i wszystko zmierza ku temu a naraz się okazuje że ktoś zaprasza jedną osobę, której nie było w planach, przyjacielskie spotkanie a nagle jedna osoba zaprasza znajomego bo nie wiem czemu...

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.07.2021 o 22:55, Gość BPO napisał:

nie wiem czemu...

Ja tez miałam podobną sytuację. Znajoma dawno niewidziana, miałyśmy pogadać na osobiste tematy, a tu nagle patrzę idzie z jakimś mężczyzną. To jej znajomy, który napatoczył się przypadkiem i tez się rzekomo dawno nie widzieli. Zaprosiła go i byliśmy w trójkę prawie całe spotkanie, a rzekomo miał z nami tylko wypić kawę i spadać ?  Osobiście uważam, że to często wina tego trzeciego, bo się na to zgadza. Ja bym odmówiła, gdyż jeśli wiem, że pierwotnie spotkanie było zaplanowane beze mnie, to mogę być piątym kołem u wozu. Czułabym się niezręcznie. Z kolei często ktoś zaprasza tego trzeciego z grzeczności i liczy na kulturę zaproszonego, a z tym to już bardzo różnie  ? Może tez być przypadek, że osoba zapraszająca nie jest asertywna i zwyczajnie nie umiała odmówić gdy trzecia osoba nagadywała ? 

Tak naprawdę trudno jednoznacznie stwierdzić czemu tak zrobiła. 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...