Skocz do zawartości
Forum

Leczenie marihuana medyczną


Gość Brethe

Rekomendowane odpowiedzi

Trawa to trawa. Różni się zawartością cbd i thc. Thc to to co daje fazę czyli odlot. Cbd ma właściwości lecznicze. Ta medyczna ma wytracone thc niemal do zera. Za to zwiększone cbd. Cbd ma szerokie zastosowanie jeżeli chodzi o leczenie stwardnienia rozsianego czy napadów padaczki. Ja pale tą z czarnego rynku. Jest tańsza no ale niestety mocno kopie bo dużo thc. Każda trawa zawiera olejek cbd. Czy ta legalna czy nielegalna. Ja pale od 21 roku życia. Uspokaja mnie to i zmniejsza agresję. Zauważyłem że teraz jest moda na cbd. Niestety kuracja cbd jest bardzo kosztowna. Oczywiście mówiąc o legalnej postaci. Można nazywać to suszem czy też konopiami,ale nie zmienia to faktu że jest to marihuana. Legalna czy nie. Pochodzi ona z Nepalu lub Tybetu. Rośnie tam do dziś w postaci drzew które dochodzą do 12m wysokości i pół metra średnicy. Najbardziej popularnym krajem który się zajmuje produkcją marihuany jest Holandia. A odmian i rodzaju marihuany jest bardzo dużo. To mniej więcej tak jak herbata. Tak naprawdę pochodzi z Indii a hoduje się ją wielu krajach. Jeżeli chodzi o olejek cbd to też pochodzi z konopii. Jeżeli chodzi zaś o substancje cbd to jest ona naturalnie w ludzkim organiźmie. Nie wiem w jakim stopniu ale jest obecna. Jak pomyślę że kiedyś mój znajomy dostał za trzy kulki trzy lata to...szkoda gadać. A teraz ktoś znalazł sposób żeby to zalegalizować i trzepac straszna kasę. Nie wiem na co Ci lekarz chce przypisać ten susz ale jeżeli twój stan jest poważny jeżeli chodzi o depresję i masz zaburzenia w mózgu lub niedobór np. serotoniny czy też dopaminy to sam susz nie pomoże. Można go stosować z lekami. Bez leków będzie ciężko.

https://centrum-mk.pl/rodzaje-konopi-gatunki-marihuany-kompendium

Warto jest na pewno poczytać sobie na stronie na temta poszczególnych gatunkow. 

Odnośnik do komentarza

Świetny post, bardzo dokładnie wszystko wyjaśniłeś. A coś więcej jesteś w stanie powiedzieć o nasionach marihuany? Widziałam ciekawą ofertę i naprawdę bogaty wybór produktów tutaj https://panpestka.pl/product/auto-amnesia-xxl/. Co sądzicie? Słyszałam, że można w celach kolekcjonerskich posiadać i jest to legalne. Czy ktoś zweryfikuje moją "wiedzę"?

Odnośnik do komentarza

Cena raczej nie powinna mieć tutaj znaczenia, ale ogólnie z tego co wiem, to nie jest drogo, ale musisz mieć receptę. Natomiast to jest metoda, która skutecznie działa w przypadku leczenia przeróżnych problemów zdrowotnych. Najlepsze dowody macie tutaj - https://medicana.pl/medyczna-marihuana/ Też opisane działanie w poszczególnych przypadkach. Jeśli inne rzeczy nie działają, to jasne, że warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Generalnie lekarz do konkretnego opisu dolegliwości potrafi doradzić lub odradzić terapie marihuaną. Ja miałem kilka problemów dla których spróbowałem. I w sumie nie jestem zawiedziony. Polecam lekarza w serwisie https://edoktorzy.pl/recepta-medyczna-marihuana. Jak miałem pytania i wątpliwości to mi na nie odpowiedział podczas konsultacji.

Odnośnik do komentarza

Te wszystkie proszki to do kosza odrazu. Proszki albo zamulają, albo powodują stany wymiotne, albo pobudzają przez co cie energia męczy, a przecież nie będziesz biegał jak głupi... 100 razy lepiej sobie zrobić twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem, przynajmiej sie troche poczułem lepiej... Medycynie proszkowej stanowcze nie! Zioła wschodnie już dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem twój sposób leczenia bólu twarozkiem ze szczypiorkiem. Chyba nigdy nie miałeś prawdziwych problemów. Ale co do jednego masz rację. Tabletki przeciwbólowe choć niby przynosiły mi trochę ulgi, bardzo zniszczyły jelita i żołądek. Teraz migrenę leczę medyczna marihuaną i ona faktycznie mi pomaga ba ból, nie dając żadnych efektów ubocznych. Oczywiśćie wszystko pod okiem doświadczonych w tym temacie lekarzy z Centrum Medycyny Konopnej, które jest w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...