Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko sprzedać dom w dobrej cenie?


Gość Bożena_1980

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli bardzo zależy ci na czasie a jednocześnie nie chcesz swojego czasu tracić na pokazywanie domu kolejnym potencjalnym klientom, to najlepiej skontaktować się z jakimś pośrednikiem, który za ciebie to wszystko poogarnia, a jednocześnie dopilnuje, by mieszkanie poszło w takiej cenie, która cię usatysfakcjonuje. jeśli mogę coś polecić, to polecam Krupa Nieruchomości

Odnośnik do komentarza

zgadzam się, że agencja nieruchomości, to jedyne słuszne wyjście. Ja, jak chciałam sprzedać mieszkanie, to początkowo uparłam się, że zrobię to samodzielnie, ale nie wyszło z tego nic dobrego, a przez mijający czas tylko nieruchomość traciła na wartości. Biuro nieruchomości z Radomska Expert, z którego usług wreszcie zdecydowałam się skorzystać, znalazło szybko kupca. 

Odnośnik do komentarza

Sporo zależy od tego co chcesz sprzedać. Wiem, że teraz największą popularnością cieszą się domy pasywne. Zastosowane w nich rozwiązania technologiczne jak np. strop ackermana, odpowiednia wentylacja czy też stolarka sprawiają, że korzystanie z takiego domu jest ekonomiczne i nie wymaga dużych nakładów finansowych. A na to ludzie patrzą. Także dokładnie opisz dom - także w kwestiach technicznych i zamieść ogłoszenie w sieci.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie biur nieruchomości jest na pęczki, więc jeśli nie odpowiadają mi warunki w jednym biurze, to idę do drugiego, trzeciego, czy czwartego; poza tym nie każdy zna się na nieruchomościach i nie każdy ma tyle odwagi, żeby negocjować itp; właśnie dla takich ludzi są biura nieruchomości.

Przed sprzedażą warto jest przy tym samodzielnie wyliczyć sobie wartość nieruchomości:

https://homly.to/wycena-mieszkania

Na stronie mozna zrobić sobie wstępną wycenę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...