Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się takich niechcianych myśli w wieku 17-lat?


Gość p...k

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd pamiętam jak byłam mniejsza często płakałam , ponieważ mój mózg zalewało bardzo dużo niechcianych myśli np. obrazanie świętych , obrażanie czegoś w myślach co tak naprawde bardzo mnie sie podobalo .Przestalo na pare lat . Rok temu kiedy zaczela sie kwarantanna znów nawróciło sie . Ciagle mam okropne mysli , niechciane obrazy . Cały czas myślę , że jestem okropną osobą . Analizuję sytuacje z przeszłości i wyszukuje kazdej najgorszej rzeczy jaka zrobilam .Rzeczywistosc zaburza mi sie z moimi myslami . Wmawiam sobie ze cos zrobilam kiedy tak naprawde tego nie zrobilam . Mam ciagle poczucie winy i z powodu przeszlosci ( kiedy nawet nie ma wiekszego powodu ) i z powodu moich mysli . Kiedy zajmuje moj czas jest lepiej ale ciagle mam ten ciezar w klatce piersiowej . Mysli te i obrazy sa tragiczne dotykaja one moich bliskich . Bylam na terapii okolo pol roku . Nie umialam powiedziec o swoim problemie . Wstydzilam sie tych mysli a kiedy juz chcialam cos powiedziec na ich temat nachodzily mnie wtedy chwile zwatpienia co jesli ja sobie to wymyslam co jesli to nieprawda i sobie wszystkk wmawiam . Nie wiem juz co robic jest to dla mnie bardzo ciezki temat i mam wrazenie ze juz nigdy sie od niego nie uwolnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...