Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, Mam pytanie związane z miesiączką ponieważ ostatnia mialam 9 kwietnia, a aktualnie jest 20 maj. Współżyje ze swoim chłopakiem ale zawsze się zabezpieczamy prezerwatywa i on do poza mną i spuszcza się w kondoma więc nie mam kontaktu z nasieniem. Ostatnio współżyliśmy 2 maja, tak jak zawsze z zabezpieczeniem jednak chlopak zle założył kondoma i odwrócił go i zalozyl na nowo mówiąc ze nie miał prejakulatu. Gdy wystąpił termin miesiączki i ta się nie pojawiła zaczęłam się martwić więc dwa dni (11maja) od tego kiedy miala się zaczac miesiączka zrobilam test ciążowy (płytkowy) wyszedl negatywny. Potem ponownie zrobilam test tyle że 15 maja i również był negatywny. Od razu zaznaczę ze faktycznie stresuje się tą sytuacją dlatego wiem ze przez to okres tez może się spóźniać ale martwi mnie też to, że moje podbrzusze nie jest praktycznie twarde wiec jeśli nie jestem w ciąży to co może powodować tak nagły brak okresu ?

Odnośnik do komentarza
Gość jaska 34

Musisz napisac sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i uzyskasz pomoc bo tutaj nie uzyskasz odpowiedźi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...