Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

beta hcg pierwsze dwa stosunki odbyłam w nocy z 14.04 na 15.04, ostatni stosunek był 15.04 rano. Podczas dwóch pierwszych razy mocno krwawiłam, po ostatnim stosunku po paru godzinach zaczęłam plamić/lekko krwawić. Krwawienie po paru dniach nasiliło się - razem trwało 10dni do 24.04. 21.04 miałam wizytę u ginekologa, który stwierdził, że jest to miesiączka (złuszczała mi się błona śluzowa). 26.04 oraz 06.05 (11 oraz 21 dni po stosunku) zrobiłam test ciążowy z krwi beta hcg- wyniki obydwóch testów to <1.10 miu/ml. Czy mogę wykluczyć ciążę na 100%, czy kolejny test ciążowy z krwi ma sens? Dodam, że zawsze mam nieregularne miesiączki (w styczniu brak, w lutym dostałam 01.02-06.02, w marcu dostałam okres 16.03-22.03, w kwietniu przed odbiciem stosunku czyli do 14.04 nie dostałam okresu, dzisiaj jest 19.05 a okresu nadal brak). Zauważyłam, że lekko plamię/krwawię po masturbacji. Czy mogę wykluczyć ciążę na 100%, czy warto iść powtórzyć badanie beta hcg w połowie czerwca, czyli 2 miesiące po odbytu stosunku?

Odnośnik do komentarza
Gość Dziewczyna z bajki

Sądzę, że skoro lekarz w czasie badania stwierdził, że miesiączkujesz, można wykluczyć ciążę. W ogóle, żeby określić możliwość poczęcia, warto dowiedzieć się, kiedy masz dni płodne. Warto poprzyglądać się sobie, same info o miesiączce to trochę mało ;] 

Bądź spokojna. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania związane z ciążą, możesz wejść na stronę:  http://www.kobietawpigulce.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...