Skocz do zawartości
Forum

zona zdradzal mi na asz wesele i nie tylko


Gość csalodot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość csalodot

Witam jestesz mi 30 lat po slubu (starsze dziecko ma zona i dzieci)  Nie dawno moja mama umierala,a pozatkujac jej domu znalazwem szokujace dokumenty i filmi wideo(mial list dlamnie ktore przeproszi ze kril zdradi moja zona) Na filmiku jest jak moja zonka zdradza mi na nasz wesele duzo z niej starsze  direktorem technicznim  jeden z firm pol pracujace firma gdzie ona pracowala.(ona proszila ze zapraszic go) bylem glupi moglem miarkowac (ale za kochani podobno sa szlepi )bo ich wiazek trwal o kolo 20 lat po nasze szlubu. A ona miedzi w czasze dradzala mi innymi tez.Miendzi znimy mego ojcem,tez widac jedniej filmiku jak ona wy muszala te pierwsziej raz (mimo ojcec kilka razi probowal od mowic, spritne wy muszal blizenie) i ch romans tez trwal kilka lat (do operacja prostaty u ojca)naj mniej potym operacja moglem miarkowac ale ja nawet nie miszlalem ze cosz takiego moze ona my robic.(niby mogl cosz do miszlec bo po operacja  kilka lat nie byla ona u moj rodzicow  tyle razi niz w czeszniej 1roku).Wiezilem ze kocha mi tak samo jak ja z niej,a ona co? Uprawial sex nawet mego ojcem i te dokumenty wynika ze ja zamiast syna mam pol brata od zony.W teraz jestem zlamanie i nie wyem co mam robic,wyznac albo kric to? jak reaguja dzieci jak  do widza,narazy miszle ze nic nie wydza otym, co robic mowic do nich? albo nic nie mowic ? ale co bedzie jak w przypadkowo do widza? A co zona? wybaczac? moze probowac  ale narazie nie wyem co dalej,mowic jej ze znam jej sekrety? albo udawac ze nic nie wyem (to nie wiem ze dalbym rade)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...