Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy DTP- dawka przypominająca w 19 roku życia może obniżyć sluteczność działania tabletek antykoncepcyjnych? W jakim odstępie, po tym szczepieniu mogę przyjąć szczepienie przeciwko Covid? Czy nie jest to zbyt duże obciążenie dla mojego organizmu? Czy te szczepienia nie osłabią działania przyjmowanych przeze mnie tabletek antykoncepcyjnych? Skoro szczepienie DTP jest obowiązkowe w 19 roku życia, może warto dla bezpieczeństwa, zaszczepić się najpierw przeciw Covid, a DTP przesunąć za kilka miesięcy, ponieważ 18 lat skończyłam w marcu br.?

Odnośnik do komentarza

nie mam pojęcia, ja stosuje naturalną metodę antykoncepcji tzw kalendarzyk, ale w nowoczesnej wersji dzięki Testerowi Afrodyta to test owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min

Odnośnik do komentarza

nie mam pojęcia, ja stosuje naturalną metodę antykoncepcji tzw kalendarzyk, ale w nowoczesnej wersji dzięki Testerowi Afrodyta to test owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zwolenniczką naturalnych metod zapobiegania ciąży, dlatego polecę ci kontrolę cyklu na termometrze owulacyjnym MySense, fajne urządzenie do pomiarów temperatury + aplikacja na telefon. tam wprowadzasz info o śluzie, diecie, lekach, chorobach itp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...