Skocz do zawartości
Forum

Gość z...2

Rekomendowane odpowiedzi

no więc jakoś od 10 kwietnia zaczęłam chłopakowi masować penisa przez majtki , ( mówił że nigdy nie dochodził ) , 22 kwietnia jednak doszedł w majtki , a 24 kwietnia miałam dostać okres,( według flo dni płodne miałam od 31 marca do 10 kwietnia ) i moje pytanie brzmi czy mogłam przenieść jakoś plemniki bo przez przypadek dotknęłam wilgotnych majtek a później np w domu podczas masturbacji przeniosłam je do pochwy ? Z jego domu do mojego jego około 25 minut jazdy autem. ( Nie wiem czy to istotne ale w sobotę zwalilam mu już normalnie a nie przez majtki , doszedł i miałam spermę na rękach ale poszłam odrazu umyć ręce, z tym że on dotykał mnie przez majtki i trochę spermy było na pościeli , wtedy okres spóźniał mi się już 9 dni) Okres spóźnia mi się już 11 dni, mam dużo sluzu ale nic pozatym . I stąd moje pytania, mogę być w ciąży, jakie jest ryzyko że zaszłam w ciążę ? Wszyscy znajomi mówią że to niemożliwe, mama mówi że okres może się spóźniac od np torbiela ( ona i jej siostra miały, z tym że nie mówiłam mamie o masowaniu penisa chłopaka )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...