Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lena

Czy jestem bi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lena

Witam, mam 14 lat. Od około pół roku męczą mnie myśli, a propo mojej orientacji. Nagle w głowie pojawila mi się myśl, tak bez niczego nagle : ''A może nie podobają ci się chłopcy? Może jesteś bi?'', trochę się wystraszyłam, ale nie tak bardzo. Później minęło może z dwa miesiące i znowu pojawiła mi się ta myśl, bardziej się zaniepokoiłam, zaczęłam sprawdzać czy podobają mi się dziewczyny, robiłam różne testy jakiej jestem orientacji. I tak tydzień minął z tymi myślami. Po jakimś czasie, do teraz znowu powrociły mi te myśli! Ale do tego stopnia, że unikam oglądania tv z dziewczynami, unikam social mediów, nie mogę obejrzeć w spokoju żadnego serialu, bo pojawia się jakaś kobieta i w głowie są myśli ''A może ona ci się podoba? Jest ładna?'' No i już nie mogę tego znieść! Nie da się normalnie funkcjonować! Nawet patrzę na swoją mamę czy babcię i się zastanawiam, czy one mi się podobają! Mówiłam o tym mamie, ale ona tego nie rozumie, unika zabrania mnie do psychologa. Zapomniałam dodać, że mam nerwicę lekową, muszę zapalać światła w całym domu gdy idę się myć, bo boję się ''potworów'' albo nie mogę jeść przy ludziach, bo nie mogę nic przełknąć. Już nie wytrzymam z tym wszystkim. Z jednej strony jestem ciekawa jak to jest być z osobą tej samej płci, ale nie chciałabym w ogóle wiązać życia z tą osobą, ani nic, no nie wyobrażam sobie tego! Bardzo proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że kobiecie podoba się kobieta to nie oznacza biseksualizmu. Zapewniam Cie! To jest tylko ocena, że ktoś jest ładny, zgrabny i ma piękną figurę. I co dalej??? Z tego nic nie wynika. Mężczyzna też umie określić czy inny jest przystojny czy nie, ale to nie robi z niego geja. Skoro masz nerwicę lękową to bezwzględnie powinnaś chodzić do psychiatry i na terapię. Rodzice wiedzą, że masz nerwicę? Od jak dawna się z tym zmagasz?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...