Skocz do zawartości
Forum

Przykro mi jest żyć samemu


Gość zgwalcony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zgwalcony

a dlaczego samemu?, bo nie jestem społeczniakiem, który interesuje sie pospolita gawedzia i dążeniami czlowieka, czyli pieniadze, materializm, władza, ani zupełnie nie podzielam ludzkich cech jak np. obłuda czy prostactwo, a telewizja i radio są dla mnie najwiekszą nudą, która emituje tylko jakiś wyreżyserowany wycinek życia. Można stwierdzić, że w życiu na topie jest akurat to wszystko co mnie nie interesuje. Jest dla mnie największym chłamem. Pocieszeniem w moim życiu jest chyba jedynie to że zajmuje sie modelami latającymi, nie kupowanymi tylko robionymi i eksperymentowanie, też z konstrukcjami rakiet i paliw. Jednak jestem ograniczony nawet w swoiej dziedzinie, bo mieszkam z rodzicami, moja matka była zawsze rządzicielką skupioną na swoich upodobaniach, włażacą w droge i przeinaczającą wszystko co zrobiłem po swojemu, więc nawet nie miałem swojego 'ogródka' nie mogłem nic zrobić po swojemu, mając zarazem duże potrzeby i dużo energi do tworzenia pięknego otoczenia, odkąd pamiętam, takie były właśnie moje pragnienia, piękna trawa, piękne krowy, piękne drzewa, szelest liści, wszystko nie naruszone przez wstrętnego człowieka! Pisze ze swojego pokoju w którym spędziłem kilkadziesiąt lat.
 

Odnośnik do komentarza
Gość zgwalcony

Czy takie wyrażanie emocji negatywnych na fejsbuku na matke jest dobre?

Zachowuje swoją prace, bo wkrótce matka rozpierdoli, jak wszystko co ja zrobiłem ?

https://iv.pl/image/brzoza.Gt3x0Dd

Każde drzewo ujebane, bo kurwie lecą liście, albo trawa rośnie i nie może chodzić :D:D:D

https://iv.pl/image/kazdedrzewo.Gt3xDtw

Kolorystyka dla zdrowia psychicznego + zestaw słoików :D:D

https://iv.pl/image/kolorystyka.Gt3xkos

Odnośnik do komentarza
Gość zgwalcony
55 minut temu, Gość M... napisał:

Ile masz lat, jeśli przez kilkadziesiąt lat mieszkasz z matką? Czemu się nie wyprowadziłeś, a gdzie twoje plany, marzenia, praca?

nie mogłem nic zrealizować z tych rzeczy przez matke i kobiety bo mnie dobiły na wstępie

Odnośnik do komentarza

baby to przekleństwo i worek z pieniędzmi ... lepiej na godziny wynajmować - fullservice i reszte masz gdzieś!

 wcale nic dobrego cie nie omienło  ja sie rozwidłem bo ani prania sprzatania gotowania  spokoju ani pieniedzy nie widzialem tylko rachunki i jej koleżanki na mojej kanapie w mojej lodówce i chałupie - pogoniłem całe towarzystwo w cholerę do roboty - to jedna znalazła gacha i zyje z alimentow i innego nowego gacha  kolejna co w zyciu chłopa nie miała całe zycie nadal prawie nic nie robi tylko flaszki opróżnia a ex wzieła sie do roboty i sama swoje rachunki musi opłacać i teraz zamyka kran z woda przestała sie kąpać 3 x dziennie i gasi światło ! same sukcesy moj rachunek za wode z 350 spadł do 40 zł ! a reszta mediow do 1/3 ... a jaki spokój w domu

Odnośnik do komentarza
Gość (ki)elon mózg
W dniu 5.03.2021 o 20:34, Gość zgwalcony napisał:

a dlaczego samemu?, bo nie jestem społeczniakiem, który interesuje sie pospolita gawedzia i dążeniami czlowieka, czyli pieniadze, materializm, władza, ani zupełnie nie podzielam ludzkich cech jak np. obłuda czy prostactwo

To racjonalizacja. To że nie interesują cię pieniądze i władza to wymówka na to że ich nie masz bo nic nie robisz żeby to zmienić. Jest ci przykro że jesteś sam ale nie zrobiłeś niczego żeby tak nie było. Do tego pompujesz sobie ego w prymitywny sposób tłumacząc sobie że jesteś lepszy od obłudnych prostaków.

W dniu 5.03.2021 o 20:34, Gość zgwalcony napisał:

Można stwierdzić, że w życiu na topie jest akurat to wszystko co mnie nie interesuje. Jest dla mnie największym chłamem.

To zainteresuj się czymś co nie jest na topie np nauką, psychologią, filozofią i innymi wartościowymi rzeczami.

W dniu 5.03.2021 o 20:34, Gość zgwalcony napisał:

moja matka była zawsze rządzicielką skupioną na swoich upodobaniach, włażacą w droge i przeinaczającą wszystko co zrobiłem po swojemu, więc nawet nie miałem swojego 'ogródka' nie mogłem nic zrobić po swojemu, mając zarazem duże potrzeby i dużo energi do tworzenia pięknego otoczenia,

Czyli jesteś sam przez to że uległeś matce która jest despotyczną zaburzoną osobą. Nie dlatego co napisałeś tylko właśnie przez to. Trzeba było się jej przeciwstawić a tego nie zrobiłeś.

W dniu 5.03.2021 o 20:34, Gość zgwalcony napisał:

Pisze ze swojego pokoju w którym spędziłem kilkadziesiąt lat.

Szkoda że przesiedziałeś lata w pokoju zamiast zrobić coś po swojemu.

W dniu 6.03.2021 o 18:39, Gość zgwalcony napisał:

nie mogłem nic zrealizować z tych rzeczy przez matke i kobiety bo mnie dobiły na wstępie

Nie przez matkę tylko przez to że jej uległeś. Ile masz lat?

14 godzin temu, Gość edi napisał:

baby to przekleństwo i worek z pieniędzmi ... lepiej na godziny wynajmować - fullservice i reszte masz gdzieś!

 

Przekleństwem jest zaślepienie które tworzy się przy wyborze partnerki bo jakbyś ją wybrał rozumem to by tak nie było ale człowiek myśli sobie że jakoś to będzie a potem jest jakoś tylko że źle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...