Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kato

Czy ja go podniecam???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kato

Tak sama w sobie?? 

Gdy siedzę obok czy leżę przytulona jego przyjaciel ani drgnie... Natomiast gdy się całujemy czy dotykamy to zawsze mu częściowo staje. Czasami to nawet ma pełna erekcje.. 

W porównaniu do mojego ex który patrzył na mnie z takim zainteresowaniem i pożądaniem, a stał mu na baczność od samego siedzenia obok, nie mógł się powstrzymać żeby mnie nie dotknąć, nie pogładzić. 

Zastanawiam się czy ten obecny jest ze mną z braku laku i myśli o kimś albo podnieca go sam pocałunek np a nie ja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piekny książę

Nie ta kategoria złotko 

🤯

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Donrzółan

Pewnie z ryjka nieciekawa jesteś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątek powtórzony. Niedawno był niemal w identycznym tonie. Problem wzięty z kosmosu wg mnie. Jeden facet jest nieogarniętym napaleńcem, a drugi stonowanym romantykiem.... jeden liczy tylko na seks i rzuci się na wszystko co się rusza, a drugi czeka na bodziec i napawa się po prostu przebywaniem z dziewczyną. Pytanie więc.... czego oczekuje dziewczyna?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Javiolla napisał:

Wątek powtórzony. Niedawno był niemal w identycznym tonie.

Ostatnio coś te wątki się powtarzają. Albo z kolei lawina wątków na temat nas, kobiet 😉

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg
4 godziny temu, Javiolla napisał:

jeden liczy tylko na seks i rzuci się na wszystko co się rusza, a drugi czeka na bodziec i napawa się po prostu przebywaniem z dziewczyną

Niekoniecznie. Tendencja do tak prostych wytłumaczeń jest bardzo podobna do tendencji do tworzenia sobie problemów na podstawie takich generalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Gość mózg napisał:

Niekoniecznie.

Przecież każdy ma prawo mieć inny temperament.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg

Tak ale może być inaczej np:

- dla byłego dziewczyna była fizycznie ideałem

- były miał więcej testosteronu

- jej obecny facet może mieć problemy z erekcją

- może obecny potrafi panować nad tym odruchem żeby skupić się bardziej na relacji

Także to o co pyta autorka jest naiwnym pytaniem. Nikt jej na to właściwie nie odpowie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...