Skocz do zawartości
Forum

Gość k...z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Mam 26 lat i od 7 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Madinette. Czuję się po nich dobrze, ale od ponad roku moje krwawienia z odstawienia są bardzo bolesne i skape. Miesiac temu wykonywałam cytologie, wyniki bardzo dobry - grupa 1. Dnia 11 lutego, dokladnie 6 dni po krwawieniu z odstawienia, które trwało 4 dni i było bardzo skąpe, udałam się do ginekologa, na wizytę kontrolną. Lekarka uznała, że wszystko ze mną w porządku, ale widzi w obrazie usg, ze zbliża się owulacja. Bardzo się zdziwiłam słysząc takie coś, ponieważ od wielu lat przyjmuję środki antykoncepcyjne i nie planuje ciąży. Czy to jest realne? Czy pani doktor mogła się mylić? Podobno podczas zażywania tabletek, owulacja nie występuje. Czy powinnam obawiać się tabletek i ich skuteczności? Dodam, że pani doktor zaproponowała zmianę tabletek. Przy Madinette czuje się bardzo dobrze, jednym mankamentem są bardzo skąpe krwawienia i trądzik, który pojawił się nie dawno. Dodam, że kiedyś borykałam się z problemem hirsutyzmu oraz trądziku, ale z pomocą właśnie Madinette problemy znikł. Obawiam się, że tabletki inne nie będą dla mnie wystarczająco dobre. Dodam, że na tą chwilę nie wiem nawet, jakie tabletki zostały mi zaproponowane, ponieważ posiadam kod recepty, której nie zdążyłam jeszcze wykupić, ponieważ wizytę mialam dokladnie wczoraj, a pani doktor w pośpiechu nie powiedziała mi nawet nazwy. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...