Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla chłopaka z okazji imienin


Gość NieWiem

Rekomendowane odpowiedzi

Temat z problemem wyboru prezentu zawsze aktualny. Ja ciągle miałam kłopoty z wyborem upominków. Ostatnio jednak zmieniłam trochę myślenie i zaczęłam myśleć praktycznie. Poobserwowałam ostatnio mojego chłopaka i zauważyłam, że narzeka na to, że nie może nigdzie dostać porządnego etui na telefon. I tak pod choinką znajdzie porządny, wykonany ze skóry, który zamówiłam na stronie stilgut.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim ustal ile pieniędzy chcesz na taki prezent przeznaczyć, dopiero wtedy możesz tak naprawde zastanawiac się co kupić. Ja swojemu męzowi zazwyczaj kupuje jakieś ubrania, bo on sam bardzo tego nie lubi. Fajnym rozwiązaniem są też perfumy. Wody toaletowe są uniwersalne, przydatne na co dzień. Bedziesz miała pewnośc, że nie będą schowane gdzies głęboko w szafie

Odnośnik do komentarza
Gość anetttika

Ja to strzyżarkę kupiłam bo mój maż lubi mieć wygolone niektóre partie włosów , to mu taką z babylissa kupiłam, ale niestety muszę mu w tym strzyżeniu pomagać. Ale ma szczęście że lubię to robić bo inaczej marzenie by się nie spełniło :)

Odnośnik do komentarza
Gość agness65

jednym z lepszych prezentów które zrobiłam dla narzeczonego w ostatnim czasie była fotoksiążka ze zdjęciami z naszych wakacji na Corfu do tej pory zdjęcia z wakacji przepadały po jakimś czasie na komputerze oprócz tych które oczywiście wrzuca się na jakiegoś fejsa albo insta.. Tym razem chciałam stworzyć z nich pamiątke która będzie na lata fotoksiążke zaprojektowałam na myselfbook’u, bo na stronie jest prosty do obsługi kreator (działa też offline) Wystarczy wybrać pare zdjęć i ustawić je w dowolnej konfiguracji. Ja zamówiłam akurat materiałową, płócienną oprawę i wyszła pięknie. polecam wszystkim!!

Odnośnik do komentarza

Wiesz co ja uważam, że jakiś zestaw kosmetyków byłby najlepszy. Mój narzeczony bardzo sobie chwali kosmetyki z Avonu. Nawet ostatnio kupiłam mu ciekawy zestaw. Jak nie masz pod ręką aktualnego katalogu to zawsze można ściągnąć aplikację Moja Gazetka, ja regularnie z niej korzystam i jestem na bieżąco więc warto spróbować :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...